Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogy reagálnátok ha...

Szülők! Hogy reagálnátok ha megtudnátok hogy a 18 éves lányotok terhes?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megtartani a babát .

Barátom 23 éves anyagilag teljesen rendben vagyunk .. de szeretnék egy biztos szellemi hátteret.

Fiatal vagyok még .Védekeztünk ! A gumi belém csúszott azt gondoltuk nem jött ki semmi , mert a gumi szája kívül volt.

Ebben az esetben ti mekkora hűhót csapnátok?

Tudom szülő függő és elvileg nem is vagyok kiskorú ,de mégis félek elmondani. Az igaz hogyha még nagyon pici .. jelenleg 2 hetes akkor egy tablettával meglehet oldani hogy egy véres nyomattal távozik? Tudom csúnya így írni, de jelenleg nincs más út.



2015. szept. 17. 21:45
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
30%
Én kiakadnék, ha hozzám azzal jönne a gyerekem, hogy terhes, hiszen még feltehetően nem dolgozik,. Viszont nem tudnám megérteni azt, hogy ha nemi életet élnek, miért nem lehet normálisan védekezni... Amúgy már bocsáss meg kérdező, szerintem elég kamu, hogy leszakadt a gumi, mert konkrétan 26 éve védekezünk párommal úgy, hogy gumit használunk, mert a tablettát nem szedhetem egészségi okok miatt, a hurkot pedig nem bírom, és még sem szakadt le még egyetlen egy alkalommal a szájról a gumi teste, azaz még soha nem lettem csak úgy terhes, mert nem védekeztünk. Na szóval... Ha pedig így van, máskor menj el a dolog után másnap akár hová ügyeletre mindegy, korházba de bár hová, és irass fel esemény utáni tablettát, hogy ne kelljen abortuszon gondolkodnod. A 18 éves lányomnak pedig megmondanám, hogy vagy adja örökbe a majd megszületendő babáját, vagy tartsa meg, hisz őt is megtartották annak idején, és ha most Ő nem lenne, akkor babát sem várhatna! A gyermek pedig csak és kizárólag azért él, mert te is élsz!
2015. szept. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! A kérdező nem mondott olyat hogy leszakadt a gumi.
2015. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#21-es

a kérdező elég okosnak tűnik és utána járhatott a dolgoknak, ha képben van a zigóta fogalmával. sokan még ezt se tudják...

nem hiszem, hogy kioktatásra lenne szüksége. az meg, hogy nem szakadt vagy csúszott a gumi nálatok, a ti nagy szerencsétek. nálunk már elég gyakran megtörtént, sajnos engem kiszárít a latex. a túl sok síkosítótól megy egyszer lecsúszott. ez van.

26/N

2015. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%

11-es vagy ki: Igenis az abortusznak lehet meddoseg a kovetkezmenye. Elo pelda vagyok ra. Lehetne statisztikakat citalni, de a lenyeg, hogy az adott egyennek vagy lesz eletre szolo lelki/testi serulese vagy nem. Rokonnak meh perforacioja volt 19 evesen. Persze utana szult meg gyerekeket, tehat vannak szerencsesek es kevesbe azok is.


Kerdezo: Edesanyamnak elmondanam, ha joban vagyok vele.

Szulokent a valaszom. Meglepodnek es azon gondolkodnek egybol mi lehetne neked a legjobb. Kikerdeznelek, de hohy tortent, mit szeretnel. Tartanek tanmeset a lecsuszott ovszerekrol es a hulyesegrol, mikozben elgondolkoznek, hogy mennyire csapnivaloan lattalak el a szexszrol es a vedekezesrol mint eletbevagoan fontos tudasatadasrol.

Aztan kicsit higgadtabban megkerdeznem te mit akarsz. A baratodat is megkerdeznem. AZ ABOortuszrol es a benned fejlodo utododrol is kiseloadast tartanek es elmondanam azt is, amit a nogyogyaszok sose fognak.

Ha pedig dontottel mindegy mit pszichologust keresnek neked, hogy legalabb ne harmincaseveidben zokogj, ha nem jon ossze ugyanilyen konnyen a baba. Es semmikepp nem hagynam, hogy fizess a nogyogyasznak az abortuszert.

2015. szept. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell elmondanod a szüleidnek. Ha a barátoddal megbeszélted akkor ő melletted áll érzelmileg. A fiaméknál történt meg a nem kívánt terhesség. Én tudtam az abortuszról a fiam elmondta, a kislány nem avatott a bizalmába az anyukáját sem. Próbáltam ugyan a fiamat meggyőzni, hogy esetleg tartsák meg a babát, de eldöntötték. Anyagilag érzelmileg ennek ellenére mellettük voltam.
2015. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
2 gyerekem van, az elsővel úgy lettem terhes, hogy meg voltunk győződve arról, hogy nem lehet gyerekünk! Szóval tapasztalatból és az aggodalmaidból, úgy gondolom, szuper anya leszel, a lényeg a szeretet és a törődés! Ezt már tudod! Ennél több nem kell!!!
2015. nov. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Beszéljétek át a lehetőségeket alaposan. Volt a környezetemben olyan, akit nagyon megviselt lelkileg az AB. Egy vagány tanult hölgy volt. Sajnos egy rosszkor jött terhesség után teljesen megváltozott.

Szerintem járjátok körül az örökbe adás és hasonló témákat is. A szülőkkel a döntést közölném (vagy azt sem, kár őket stresszelni)

2021. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#27-nek nem tűnt fel hogy ez egy 6 éves kérdés, szerintem annyira már nem aktuális, engem a történet vége jobban érdekelne, ha jelen van még a kérdező
2021. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!