Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5-év után, mi változik egy...

5-év után, mi változik egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudtok példákat felsorolni?
2015. szept. 18. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Ha a kapcsolat jó, akkor semmi
2015. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Akkorra mar eltunik a rozsaszin kod, megismered a parod apro hulyesegeit, idegesito szokasait. Ezek egy ideig aranyosak voltak de elkezdenek zavarni. Talan mar a szerelem is elmulik, illetve atalakul szeretette, fonos a masik ember, jo ha melletted van, eleted resze mar, nem tudod elkepzelni nelkule viszont mar nincs az a langolas.
2015. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk nem változott semmi. 15 év után sem. Akkor változott valami, amikor összeköltöztünk, házat vettünk, elvesztettük az állásunkat, de az sem egymással kapcsolatban, csak ugye megváltoztak a körülmények.
2015. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Mi holnap leszünk 6 éve együtt és amikor ránézek, mindig az jut eszembe, hogy én még mindig mennyire szeretem :))
2015. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Mi 28 éve vagyunk együtt és a kapcsolatunkban eddig nem történt változás.

Az életünk meg a külsö körülmények változtak, de maga a kapcsolat nem.

2015. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

12 év..

A #2-kal részben egyet értek,részben nem.

A szokások beidegződnek,mindketten változtunk a másik mellett akaratlanul. Meg kialakul a saját "metakommunikáció".

2015. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nagyon semmi sem változott, talán csak annyi, hogy idővel egyre jobban megismertük egymást, jobban elmélyült a kapcsolat, erősödött az összetartozás érzése.
2015. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bithorlo ***** válasza:
95%
Nálunk még most is lángol, pedig több mint 8 éve vagynk együtt. Összeházasodtunk, egy gyerkőcünk is van, de ha megjelenik az irodában, olyan zavarba jövök és kipirulok, mint a legelején. 😍
2015. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hmmm, akkor ezek szerint en nem is voltam igazan szerelmes... :(
2015. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Amit a kettes ír az nem egy jó kapcsolatra jellemző, voltam olyanban is, azt hittem akkor az a normális, de nem. A mostani kapcsolatomban semmi nem változott 5 év után sem, sőt, talán még jobb lett, még nagyobb a szerelem, még fontosabb lett a másik.
2015. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!