Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5-év után, mi változik egy...

5-év után, mi változik egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudtok példákat felsorolni?
2015. szept. 18. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Egy jó kapcsolat 5 év után még erősebb.

Igaz nincs az a hatalmas fellángos, de a mai napig imádom a páromat, és a világ legjobb érzése, ha csak odabújok hozzá.

A tragédiák meg vagy összekovácsolnak még jobban, vagy szétszednek. Mi túléltük már az anyja rákját (szerencsére meggyógyult), azt hogy a mentőbe ültünk, mert vitték a balesetire, ez fordítva is :D

És még sorolhatnám.

Igen, van olyan, hogy legszívesebben fejbe vágnám, de emberek vagyunk, tudja hogy akkor békén kell hagyni.

2015. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
milyen szep dolgokat irtok... kar, hogy en nem bizok abba, hogy valaha szerelmes leszek... eddig sem voltam nehezen bizok meg barkiben is... szinte hihetetlen szamomra amit irtok
2015. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

elözö:


25l vagyok :)

2015. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2%

2-3 év a hormonittas ködfelhő, 2-3 év a megszokás

5-7-ik év a dög unalom

ha nincs kényszeritő erő szét mentek

ha túl élitek bejön a szeretet az anyagi társadalmi érzelmi függés

2015. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

Egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Hol jobban szereted a másikat, hol kevésbé. Olyan is van, hogy épp te szereted őt jobban, ő épp mély ponton van, aztán meg fordítva. Az a jó, ha együtt hullámoztok:D Nincs azzal semmi gond, ha vannak hullámvölgyek. Sőt, legalább nem uncsi. 5 év után azért már illő átesni valami akadályon is:D Az akadályok azok, amik igazán megerősítik a kapcsolatot. Ha más nem, legalább hétköznapi akadályok, amiken azért egy normális kapcsolat átesik: összeköltözés. Ezen felül még ott a gyerekvállalás, az elkötelezettség: házasság, vagy anyagi elkötelezettség. Ezek azért jók, mert próbára teszik a kapcsolatot. Aztán ott vannak az élettel járó akadályok: munkanélküliség, családi tragédiák és egyéb finomságok, kinek mi.

Ha az 5 év alatt ilyeneken keresztül megy egy pár, de töretlen a kapcsolatuk, akkor biztosan sokáig maradnak együtt.

Alapjáraton az első pár év után egy kicsit csökkenni szokott a lángolás. Már csak azért is, mert az ember feje lágya is benő. Azért azt ne mondja nekem senki, hogy 20 évesen jöttek össze-szinte tiniszerelem-és 48 évesen még ugyanazzal a lánggal, lelkesedéssel és hozzáállással vagyunk a másik iránt, és ez alatt az idő alatt soha nem volt mélyponton a kapcsolat.

A jó kapcsolat nem azért marad fenn, mert nincs probléma. Ellenkezőleg. A jó kapcsolat azért marad fenn, mert meg tudják oldani a problémát.

Én is szerelmes vagyok a páromba, ő is belém, de már máshogy szeretjük egymást, nem úgy, mint kezdetben. Nincs az a ...hogy is mondjam, majom szeretet. Mert ez van az elején, már-már túlimádása a másiknak. Ami persze akkor jó és természetes, de pár év után azért ez elmúlik. Nálam speciel 3 évig tartott az abszolút rózsaszín köd.

Most lassan 11 éve vagyunk együtt, két gyerekünk van: 5 éves az egyik, a másik lassan 10 hós, 2 éve vagyunk házasok, 8 éve élünk együtt.

2015. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

9-es, én sem....De ez van:D Maradok a karriernél, az nem fog sosem bántani! Nem vagyok szerethető, ilyen az élet. A mostani kapcsolatoat kiélvezem amíg tart, utána már csak szexkapcsolatot fogok keresni.

Egyébként jó esetben maximum annyi hogy enyhűl a tűz, jobban kiismerik egymást a felek (ezt úgy olvastam, nálam mindig rosszabb lett minden erőfeszítésem ellenére).

2015. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát 5 év alatt van egy kormányválasztás, népszámlálás, jegybankelnök választás. Szóval pörögnek az események. Aztán ezt vagy bírják idegekkel a párok, vagy nem.
2015. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!