Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem engedi hogy ittaludjo...

Anyu nem engedi hogy ittaludjon a baratom. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

20 eves leszek juniusban.

O lenne a masodik baratom akit felhozok hogy ittaludjon de anyu kiakadt es nem engedi...

Azt mondja ri*banc vagyok es ide csak a volegenyem lesz felhozva hogy ittaludjon mert o nem fog senkit kerulgetni .....

Anyu ferje meg nehezebb dio... nem vagyunk joban es felek ha felhoznam akkor elotte rendeznenek anyuek cirkuszt

Az a baj hogy az hogy egy delutara feljojjon nem megoldhato mert nem 50km-re lakik

Most ilyenkor mit tegyek?

Anyuek 60 ev felettiek.. nem tudom ez szamit e valamit...

Meg basszus utoljara itt baratom masfel eve volt fent...

Ez normalis szerintetek?


2015. szept. 21. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Aludj te a fickónál.
2015. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha normális, ha nem, az anyukád így döntött. Nem akar senkit kerülgetni. Mivel velük élsz, vagy kibalhézod, hogy mégis ott aludhasson, vagy elfogadod, a te szüleidnek ez a döntése.
2015. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hat de az milyen dolog lenne ha mindig en aludnek ott....
2015. szept. 21. 20:50
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Miert nem egyszerűbb azt irni, hogy 19 vagy? -.-

Aludj te ott, azt kesz..

2015. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Költözz el...

Amíg az ő kenyerüket eszed, addig az van amit ők mondanak.

Igen normális, megértem anyukádat.

2015. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Argloss ***** válasza:
25%

Az ő házuk, tehát ők döntenek arról, hogy ki mehet oda. Értelmes ember mondjuk a ribizlizést kihagyta volna.

Két lehetőségetek van. Te mégy a barátodhoz, vagy béreltek szállást.

2015. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg nem normális, bár tenni nehezen tudsz ellene. De ha jól veszem ki az "anyu férje" kifejezésből, ő nem az édesapád, szóval hacsak nem haláleset történt, édesanyádék elváltak és neki azóta van új. Az ő logikáját követve te is fel lehetnél háborodva, meg r*b*ncozhatnád (persze ne tedd meg!). De én tuti nem bírnám ki, hogy ne tegyek erre a képmutatásra megjegyzést.
2015. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

En ezt nem igazan tartom egy normalis dolognak... hisz masfel eve nem volt itt fent senki... nem havonta cipelek fel pasikat..

Meg az utikoltseg 3000 ft hozzajuk..

Nekem annyim nincs minden heten hogy en menjek...

2015. szept. 21. 20:56
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
ha jól értem 1996.06.ban szulettel. 1,5 eve, azaz 17 evesen megengedte, hogy ott aludjon az exed. gondolom megbanta, es nem akarja, hogy "mindenki" ott aludjon. mármint attol fel, hogyha megint megengedi akkor a kesobbi barátaidat is haza akarod vinni, neki ez nem fer bele.sztem torodj bele, aludj te náluk, vagy vegyetek ki egy szobát.
2015. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

Hiába vagy nagykorú, ameddig otthon laksz, alkalmazkodnod kell.

Lehetséges megoldások:

1. Aludj te a barátodnál.

2. Kerestek vmi olcsó szállást, és ott alszotok.

3. Összeköltöztök, és akkor annyit alszotok együtt, amennyit akartok.

4. A barátod költözzön közelebb hozzád.

5. Keress egy olyan pasit magadnak, aki közel lakik, és akkor találkozhattok napközben aztán mindenki hazamegy aludni.

2015. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!