Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált anyukák gyakran miért...

Elvált anyukák gyakran miért fiatal srácokkal vigasztalódnak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Semmivel sem gyakrabban tesziik, mint a nem-elvált anyukák vagy bármilyen másik nö. De egy elvált nönek/anyának miért lenne kevesebb joga akárkivel kapcsolatba kerülni, mint bármilyen más jogi helyzetü nönek?


Nem tudom, honnan szedsz ilyen hülyeséget, de az általánosítgatás igencsak primitív egyénre vall.

2015. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

1. Olvasd el ezt a könyvet: [link]


2. Szerinted kivel vigasztalódjanak? 40-50 éves,pocakos,nős,elvált,manusokkal? Vagy 30-asokkal akik vagy munkamániások vagy lúzerek?

2015. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Remélem sok válás lesz a környékünkön... Lehessen válogatni. 22/f. :D
2015. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
2-esnél a pont
2015. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy az elvált anyuka nem vigasztalódik, mert éppen boldog, hogy megszabadult a f...sz férjétől, sugárzik a boldogságtól, a fiatal srácok meg szeretik a határozott, már nem gyerekes nőket. Akik azt mondják amit gondolnak, van céljuk, valamit már felépítettek, nem nyafiznak, nem hisztiznek ha különprogram van, nem nyafognak az esküvőért. Jól beosztják az idejüket. Miért gondolják, ha valaki válik akkor bánkódik is évekeig? Azért egy 40 körüli nő tud, vékony feszes maradni, 10 évet letagadni a korbából és meg lehetnézni a mostani 20 éveseket. Löttyedtek , elhízottak, semmi izom. A környezetemben aki vált,(a legtöbben nem is egyszer 40 éves korukra), és persze kinek nem volt ennyi idősen legalább 2-3 együttélése is, mindenki 5-8-10-12 évvvel fiatalabb férfiakkal van 40-45 évesen.
2015. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Vannak olyan emberek, akik egy nagy csalódás után nem úgy élik meg, hogy a volt férjemben, Józsiban csalódtam, hanem úgy, hogy a házasságban csalódtam. De közben szükségletei meg vannak. Így nyilván a huszonéves korosztályhoz fordulnak, mert ők azok, akikkel kötöttségek nélkül lehet szórakozni, dugni, akik erejük teljében vannak, akik izgalmat hoznak az életébe, akik nem megkeseredett, napi pénzügyi problémákkal, gyerekekkel vagy munkamániával küzdő harmincasok vagy sörhasú, igénytelenb, ápolatlan negyvenesek...


Ezzel együtt azért nem mondanám, hogy ez olyan gyakori. Még mindig az a gyakoribb sztem, amikor korukbelit vagy idősebbet keresnek, és hosszú távú kapcsolat céljából.

2015. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
Azért hogy mutassa az exe és a külvilág felé hogy Ő egy fiatalnak is kell!Szerintem szánalmas ez a magatartás!
2015. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Anyukánál bűn, apukánál dicsőség?
2015. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%

Ez elég összetett és sok mindentől függ.

Egyrészt, hogy van e gyerek, milyen idősek, el tudja e őket tartani.

Az biztos, hogy a legnagyobb kajli, hogy az ilyen nők nem akarnak férfit, mert megviseli őket a válás.

Nem a férfiakból van elegük, hanem a kapcsolatból.

Így teljesen jól jön nekik, hogy elkefélgethetnek össze-vissza.

Főleg 10 év együttélés után, a legtöbb ki van már éehezve egy új farokra.

A gyerek meg annyit számít, hogy ha nehezen tudja őket eltartani, akkor valszeg keres egy balekot, aki mellett tuti félre fog dugni.

Ha el tudja őket tartani vagy már elég idősek akkor meg simán jöhet minden jó:)

Tapasztalat.

2015. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

Bizonyos kor felett szerintem már nem számít a korkülönbség. 30 környékére már nagyjából mindenki tudja mit szeretne az élettől, akinek addigra se sikerült felnőnie az később se nagyon fog.

Innentől kezdve nem nagyon számít, hogy a nő vagy a férfi a fiatalabb, a lényeg, hogy közös célok legyenek.

És a saját példám: velem egykorú férjem 30 felett is ugyan ott tartott mint mikor tizen évesen megismerkedtünk, nem éreztem, hogy mellette lenne jövőm. Még én a saját lábamon is megálltam Ő erre képtelen volt. Válásunk után csak még jobban lecsúszott.

A mostani párom (jó pár éve) 10 évvel fiatalabb, de sose éreztem ezt. Mindig ambíciózus volt, tudta mit szeretne, ezért tett is. Nagyobb felelősséget vállalt a gyerekemért, mint a saját apja.

Sose volt bennem, hogy fiatalabb pasival villogjak. De azt se szerettem volna, hogy a korombeli elvált férfiak hozzám cuccoljank gyerekestől.

2015. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!