Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a párom...

Nem bírom elviselni a párom családját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk (nem lakunk együtt, távkapcsolatban élünk), de mikor hozzájuk megyek, nem bírom elviselni a családját. Az anyja okoskodó, folyton kiabál, csúnyán beszél és kelti a feszültséget és azt mutatja, hogy szeret ,de közben féltékeny rám mert ők szegény család, én pedig gazdagabból jövök... Az apja folyton összeveszik az anyjával és beleszól mindenbe, az öccse meg a hátam mögött kibeszél..pedig én soha semmi rosszat nem tettem nekik, sőt, mindig kedves vagyok velük, de nem bírom tovább..azon gondolkozom, hogy szakítok emiatt a párommal....

2015. szept. 29. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Használd már az agyad kilences, ha bírod. Mi az, hogy forogjon őkörülötte minden? Késő este már hadd csináljona párjával az ágyban amit akar anélkül, hogy bejárkáljon a család, az meg igenis rohadt idgeesítő lehet, hogy a pároddal lennél az ő szobájában, a huga meg ott terpeszkedik...
2015. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6os vagyok.. hát nemtudom, szerintem egy 22éves felnőtt nőnek felkellene tűnjön ha útban van.. van saját szobája, ott kellene lennie nem a pároméban, amikor az őt is zavarja, ezért is utál már otthon lenni (költözés folyamatban). Mire hazamegy addigra a húga ott terpeszkedik az ágyában egészen este 10-11ig lehetetlen kiűzni, még amikor telefonálunk is ott hallgatózik. Szerintem érthető hogy én sem azért megyek hozzájuk, hogy befeküdjek a hugi mellé.. :)

ja és értem én, hogy csináljon amit akar..(szerintem is csináljon, a saját szobájában, nem véletlenül van neki..) de barátom is ott lakik.. akkor mi meg menjünk a hugi szobájába dugni/aludni (mert barátom otthona is, had csináljon amit akar, vagy nem?) vagy ezt hogy gondolod?

Vagy te is ilyen húg vagy aki ki lett utasítva más szobájából és azért szidalmazol ennyire? Szeretted volna nézni őket közben..?

2015. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég nagy gond, mert ha szorosabb lenne a kapcsolat, már végképp nem lehet kihagyni a szüleit, időnként találkozni kell, arról nem is beszélve ha gyerek születik, az nagyon nagy konfliktus forrása szokott lenni ilyen helyzetben. Amúgy amíg csak távkapcsolatban vagytok, még abban sem lehetsz biztos, hogy a pároddal hosszú távon is működhet-e a kapcsolat, az szerintem csak együtt lakva derül ki. Két lehetőség van, ha komoly kapcsolatot családot, gyereket is szeretnél a közeljövőben, akkor ne vesztegesd erre az idődet. Keress olyat, akivel intenzívebb a kapcsolat, és egyáltalán esélye van kiderülnie annak, hogy működtök-e együtt.És legyen egy elviselhető családja legalább. Ha viszont csak járogattok, és elég hogy időnként jól elvagytok együtt, akkor meg szükségtelen a családjával túl sokat találkozni, próbáljátok ezt megoldani másképp. Ez esetben én nem mennék hozzájuk egyáltalán.
2015. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!