Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg?

Miért nem értik meg?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig azt mondják, hogy unokát akarnak majd tőlem. De én se most, és soha nem is akarok majd gyereket. Hogyan értessem meg velük?

2015. okt. 3. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
13%
"Én genetikai nyomot nem fogok hagyni magam után, de törekszem, hogy mást igen. " #10! Na mit? 5 tonna s-art?
2015. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Tehát ha a szüleim a megkérdezésem nélkül vállaltak engem, tartozok nekik egy gyerekkel?"


Nem. Természetesen nem NEKIK tartozol egy gyerekkel.

Sőt: Általában elég nehéz egy gyerekkel "tartozni". Mivel egy gyerek nem tárgy hanem ember. Éppen ezért végtelenül önző és végtelenül gonosz úgy gondolni rá, mint "az én boldogságom eszközére"; Akit saját igényeim szerint akarok vagy nem, ahogy NEKEM jobb.

Tudom, hogy ma a legtöbb nő, sőt legtöbb férfitársam is így gondol a gyerekre. De az önzés nem lesz kevésbé gonosz dolog attól, hogy széles körben elterjedt.


Ami "a szülők is felneveltek téged" mondatot illeti, csak arra utaltam, hogy Ő saját bőrén tapasztalta, hogy Szülei nem olyanok mint Ő, így igazán tudnia kell ezt.


Azt elvárni, hogy még meg is értsék, igazán durva!!!

2015. okt. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es, nem csak a reprodukcio tesz egy embert "halhatatlanna"!
2015. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!