Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznétek a helyemben?

Elköltöznétek a helyemben?

Figyelt kérdés
25 vagyok 4 éve vagyunk együtt a párommal.3 lakunk egy házban,mi és a tesom.A helyzet az hogy a tesom eddig nem sokat,dolgozott volt,hogy 1 éven keresztűl is otthon volt..munkahelyen 4 hónap volt amit eddig volt folyamatosan.mostanában olyan helyen van,ahol vagy kell menni vagy nem.Szóval a párommal eddig nem mentünk albérletbe,mert úgy voltunk vele,hogy majd itt jobb lesz,mert nem kell fizetni lakbért..viszont csak egyre rosszabb..kettesben sem tudunk lenni és a ház is elég "ramaty"házra előre láthatólag nem tudunk gyűjteni..viszont a tesomnak nincs egy barátja sem,így teljesen egyedűl maradna nem tudom mi lenne vele.Ti mit tennétek?
2015. okt. 11. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Albérletből már nehéz helyrejönni.Senkinek nem ajánlom.
2015. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Koltozzetek, ez majd osztonzi hogy munkat keressen. Csak jelentsetek be neki elore, hogy legyen ideje.
2015. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
a tesot küldétyek haza a mama hotelba majd onnan megy az utcára
2015. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az albérlet nagyon drága. Inkább ujitsatok fel belőle a (gondolom) saját hazatokat. Ha van elegendő hely, lehet teljesen elszeparaltan is lakni a tesotol, mi is így lakunk a férjemmel, alsó szinten pedig anyám, nem kell kerulgetnunk egymást.
2015. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem koltoznek el tobb okból sem

1:hogy olcsobban josztok ott ki anyagilag mint albérletben.

2:amit a tesod szájából kiveszel azt odadod idegen embernek "lakbérért"

3: Nem tudnek ugy leülni enni hogy a tesóm lehet nem eszik!

Elsőnek is hany éves a tesod?

. kie a haz.?

miert laktok egyutt?

Ha ti dolgoztok akkor a tesod elrendezi anhaztartas belit?moa főz takarít?

Vagy pedig csak teng leng elvan?

Mert ha az utolsó akkor le kell vele ülni beszelni a legkomolyabban.

Havi szinten rezsi kaja x összeg ez a kiadás, es jo lenne ha beszállna es pl elkezdenetek célt kitűzni"haz felujatas" bútor vétel stb... Es persze elmagyarázni azt is hogy milyen jo amikor van sajat keresete az embernek"pl tudja elni az eletet nem függ anyagilag senkitől tud öltözködni stb...de mind ehez munka.h.szükséges!

2015. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Költözzetek el. Az albérletben legalàbb lesz magànéletetek. A tesód magára vessen, ha ingyenélő, nem vagy köteles eltartani!
2015. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy párkapcsolatnak sose tesz jót ha egy 3. vkihez kell alkalmazkodni, legyen az anya, anyós, testvér..Még a legnagyobb jószándékkal, a legnormálisabb emberek esetén is konfliktus forrás, nem igazán van intimszféra..én elköltöznék, egy nagyon kis pici albiba, mondjuk egy garzonlakásba. Sokan kezdík így, szerintem akármilyen drága is megéri. Ugyanis azért is nagy árat fizettek ha egy számotokra nem otthonos, nem komfortos családi szituban, házban kell élni és csak sajnálatból maradtok ott.
2015. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!