Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapítanál családot egy olyan...

Alapítanál családot egy olyan emberrel akit nem szeretsz úgy, hogy tisztában vagy azzal, hogy soha nem lesz normális kapcsolatod, Ő pedig megérdemelné azt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Mindketten megérdemlitek, hogy boldogok legyetek - mással.
2010. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, hogy aki csak a véleményét mondja el, az miért kap 100%-ot, míg aki tapasztalatból tanácsolja ugyanazt, annak nem elég hasznos a válasza...
2010. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem! Kérdésedben meg is válaszoltad. Azt mondod, hogy Ő megérdemel egy normális kapcsolatot, DE ha te nem szereted akkor ez , hol NORMÁLIS KAPCSOLAT????

Legyen benned annyi tisztesség, hogy elmondod neki, hogy nem szereted és minél előbb külön válnak az útjaitok. Mert akkor találhat magának egy olyan embert aki tényleg SZERETNI fogja, és nem szánalomból van vele!

Pont az ilyen emberek miatt mint TE van annyi válás. A mai világba az a ritka ha valaki együtt van a férjével és itt nem 1-2-3 stb évre gondolok.

Tudom jól milyen amikor elválnak a szülők és 7 éves gyerekként nem tudod, hogy mit csinálj, mert egyszerre akarsz apával, és anyával is lenni. Nem kívánom senkinek!


Szóval erőteljesen a leendő gyereked érdekében, olyan emberrel alapíts családot, akit tényleg szeretsz és nem szánalomból vagy vele!!! 22/L

2010. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet normális kapcsolatod?
2010. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
szánalomból, csak mert ő megérdemelné egészen biztosan nem. Abban az esetben, ha elhagyna az, akit szeretek, meghalna vagy valami, a lényeg, hogyha elveszteném a nagy szerelmet, akkor kövezzen meg bárki, de igen. Nekem fontos a család, és fontos a biztonság, amit egy férfi nyújtani tud. Nem szánalomból lennék vele, és nem mondom azt, hogy nem szeretném őt, mert szeretném, ebben egészen biztos vagyok, de nem ő lenne a nagy szerelem. Nagy szerelem ugyanis csak egyszer van, ebben egészen biztos vagyok. Akinek sikerült ezt a férja mellett átélnie, az roppant szerencsés.
2010. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Érdekesek a kommentek.Szerintem ha felvállalsz egy olyan kapcsolatot aminek már az elején tudod hogy nem szereted akkor az eleve kudarcra van ítélve.Hisz mi lenne a jó benne?Ha belemész mégis,akkor elveszed az esélyét annak hogy mint te ,mint ő megtalálja azt az embert akivel boldog lehet!Mit értesz az alatt hogy nem lehet normális kapcsolatod?Nem tartod magad szépnek?Rossz a természeted?Esetleg fogyatékkal élő ember vagy?
2010. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én így mentem férjhez. Áldott jó lélek, szerelmes volt belém, az eszemre hallgattam, sok csalódás után úgy gondoltam, vele kell leélnem az életem, mert biztos soha nem fog bántani, nem csap be, nem csal meg. Azt gondoltam, ha jól csinálom/juk, működhet. a nászút első napján megbántam. Hátom évig voltunk házasok, folyton azt hajtogatta, mikor lesz gyerekünk, én meg beteg lettem a saját hazugságaimtól. Három év "közösen" úgy döntöttünk, elválunk. Ő nagyon szenvedett. Ennek már 4 éve. Azóta mindkettőnknek van párja, megtaláltam az igazit, fülig szerelmes vagyok, és amikor néha összefutunk a volt férjemmel, olyan jó látni, hogy ők is boldogok. Én sosem tudtam volna úgy szeretni, mint a mostani párja. tanulság: sosem szabad megalkudni!!!
2010. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak egyetérteni tudok a többiekkel: NEM!


De remélem, nem az itt kardoskodók szólják meg az egyedülálló, gyermektelen nőket. Azt azért hozzátenném.


Mindezzel együtt nem szabad megalkudni.

2010. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!