Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok így? Párkapcsolati téma.

Jártatok így? Párkapcsolati téma.

Figyelt kérdés
vőlegényemmel 2 éve együtt vagyok,együtt élünk.ő visszafogott csajozás téren,nem is volt neki sok bnője a kis ribancoktól meg egyenesen óckodik.most a munkája olyan h ruhákat ad el ismerösöknek,barátoknak,rokonoknak...tegnap meséli h egy csajt megállított az utcán nem e kell vmi neki.a csajnak gyereke van,öregebb páromtól és olyan kis ribancos is.a csajjal hazamentek mivel egy ruhát fel akart próbálni-a ruha kell is neki.de ezek után páromtól megkrdezte h lehetne e szó róla ha átvinnék a ruhát a tesójához is.párom mondta igen,és ELVITTE KOCSIVAL!!!2utcát kellett menni...de mind ezt kocsival???párom elmondta a storit addig míg hazamentek hozzá,azonban a kocsit csak este mondta el,azt is azért mert megkérdeztem h h ment el a tesójához.akkor mondta kocsival...nem mondta vna el,mondván tudja milyen vagyok.Párom tényleg nem az a megcsalós,haverozós fajta aki csavarog,de ez nekem nagyon szarul esett/esik.KIBORULTAM!ti mit szólnátok ilyenhez?állítja 100%ig h csak engem szeret és senki mást nem akar,szerinte ennek semmi jelentősége... :(de akk is "fáj"még sírtam is,hiszen sokan megették ezt már velem.
2010. márc. 17. 14:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
2 utcányit mentek... szerintem ennek nem kellene ekkora jelentőséget tulajdonítani...
2010. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ha szereted, kitartás!!!

De magad mondod, hogy nem csajozós és ha lett volna valami titka, akkor úgysem mondja el!

Köszönd meg őszinteségét és csináljatok egy szép estét, aztán fátylat rá!

Sok sikert!

Üdv.: Anita

2010. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebből a 2 utcából felesleges drámázni, nem nagy ügy.
2010. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, hogy mi a probléma: a völegényed valakit elvitt két utcával arréb kocsival - ebben mi a baj?

Ha ennyire nem bizol benne, meg ennyire féltékeny vagy, akkor ott VELED van baj. Örülhetesz, ha a völegényed nem hagy ott amiatt, hogy ilyen hülyén vilsekedsz vele. (ÉN OTTHAGYNÁLAK!)

2010. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Aki ilyenekért hisztiket rendez, az ne lepődjön meg, hogy addig festi vele az ördögöt a falra, míg az meg nem jelenik. Nincs is nagyobb öröm, mint bizalmatlan házisárkánynak bizonygatni, hogy imádom, ahelyett, hogy lenne tartása, önbecsülése a tekintetben, hogy tesz érte, hogy az esetleges vetélytársak labdába se rúgjanak. De még csak nem is a külső az, ami e téren a fontosabb, hanem ami a fejében van/nincs a társnak. Egy beszűkült, unalmassá váló (nem olvas és művelődik, nem képzi magát semmilyen téren, nem képes kikapcsolni egyedül, stb) nőnek persze van mitől tartania.
2010. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Tehát döntsd el: hisztizel, vagy a sarkadra állsz.
2010. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom,Téged az zavar,hogy féltékeny vagy arra a nőre,hiszen alapból kihívóan viselkedik mindenkivel,ahogy leírtad.Attól félsz,el akarta csábítani a párodat.Pedig az,hogy két utcát mentek kocsival,még nem jelent semmit.Ha tényleg olyan a párod,mint amilyennek leírtad,akkor gondolom,nem esett kísértésbe,és Téged szeret.Viszont,ha nem múlnak el a kételyeid,gondolj bele,nem-e Te vagy túl féltékeny,vagy esetleg a párod tényleg olyan-e,mint amilyennek Te gondolod.Beszélj Vele mindenképpen erről a dologról,hogy bánt,és rosszul esett,biztosan meg fog vigasztalni és nyugtatni,ha igazán szeret,és van rá értelmes magyarázata,miért vitte oda kocsival.
2010. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
úgy tűnik nem értettétek meg.a vőlegényem a falu egyik legnagyonn ribancával maradt kettesben a lakásában,ahol a csaj ruhátpróbált,majd kocsival és is vitte a tesójához.nekem ez nem csak egy semmiség!!!
2010. márc. 17. 14:19
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha valami stikli lett volna a dologban, akkor lapít ezerrel. Elmondta neked, hogy mi történt, tehát nem volt semmi. Két utca miatt felesleges jelenetet rendezni, mert legközelebb nem mondd el semmit és majd a szomszédoktól tudod meg utólag h mit csinált és kivel a párod.
2010. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj,mindenhez két ember kell.Ha a párod hűséges típus,és Téged szeret,akkor nincs mitől tartani.Viszont,ha ennyire aggódsz,akkor az azt jelenti,hogy vagy TE vagy túl féltékeny típus,vagy pedig mégsem ismered teljesen a párodat.Ha gyanús a helyzet,akkor gondolom én,csak van valami félni valód,hogy a párodat el lehet csábítani.Ha ezt gondolod Róla,akkor ugyebár vagy paranoiás vagy,vagy nem ismered teljesen azt az embert,akit szeretsz,és kezded megsejteni,milyen az igazi énje.Ezt Neked kell eldöntened.
2010. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!