Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a face -en nyilvánosba...

Ha a face -en nyilvánosba kitett képre a gyerek apja írt valamit szintén nyilvánosan, de átvitt értelemben, hogyan reagálja le az anya? (problámás kapcsolat)

Figyelt kérdés

az anya kirakott a facre egy szerelmes állatpárról egy romantikus képet

erre apa aláírja, hogy ez szép az állatok között, kár, hogy az embereknél nincs ekkora szeretet és egymásra figyelés.


tehát valószínű azt akarja nyilvánosan éreztetni, hogy nincsenek együtt.

(igazából a jövőt illetően úgy néz ki válni fognak)


az anya mit reagálhatna erre, amivel menthetné a helyzetet hogy ne legyen így nyilvánosan kiteregetve ami köztük folyik? valahogy más értelmet adni a gondolatainak. gondolom az apa üzenetét már mindenki látta..tehát egy gyszerű törlés nemigen vezetne semmire...


2015. okt. 24. 16:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
és írtam már, pont a közeli barátok igenis értik az egészet!
2015. okt. 24. 17:32
 32/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem, miért beszélsz anyukáról E/3-ban, mikor rólad van szó.

Amúgy meg anyuka már rég hülyét csinált magából, ha folytatja a facebookon üzengetést, posztolgatást, csak lejjebb ereszkedik. Nem fog győztesként kijönni, csak mert majd megoszt pár "laza csaj vagyok, aki férfi nélkül is szuper" jellegű képeket, idézeteket.

Törölje magát facebookról, vagy használja NORMÁLIS FELNŐTT NŐ módjára.

2015. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%

"és írtam már, pont a közeli barátok igenis értik az egészet!"


Közeli barát, aki neten lóg a szánalmas anyukával együtt. :) hűha. szerintem anyuka paranoiás, nem kicsit. Ebben a megjegyzésben semmi utalás nincs.

2015. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:
attól még az apuka tereget..
2015. okt. 24. 17:34
 35/73 A kérdező kommentje:

33 -as a közeli barátok épp likeolgatták a képet, amikor a drága apuka aláírt..

szóval nagyon is foglalkozik itt mindenki mindenkivel..

2015. okt. 24. 17:35
 36/73 anonim ***** válasza:
100%

ÉÉÉÉÉS???? Akkor le kell ereszkedni a szintjére? Ki a szart érdekel? Én biztos ignorálnám teljes mértékig. Az meg a legkevésbé sem érdekelne, mit mondanak a fb-os "ismerősök".

Amúgy meg csakis magamat okolnám anyuka helyében, hogy olyan szánalmas férfival jött össze, aki vele együtt fb-on tereget.

Tudom, veszhetnénk össze akármennyire a férjemmel, soha nem neten oltanánk egymást mások előtt. Mert van az az értelmi szint, ami felett mindketten állunk. Össze sem jöttem volna olyannal, akiből ilyet kinézek.

2015. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
100%
Szóval gratulálok, kérdező anyuka, hogy mindketten ilyen szinten vagytok! További üzengetést facebookon! Még véletlenül se üljetek le megbeszélni a problémáitokat felnőtt ember módjára.
2015. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

Felfogod?

Ilyesmivel normális felnőtt ember nem nyilvános posztokon csatázik. Úgy anblokk nem felnőttre valló viselkedés bármilyen belső családi ügy nyilvános színen megbeszélése. Még rébuszokban sem.

Teljesen olyan szinten vagy, mint a tini lányok, amikor az egyik elhappolja tőle az aktuális pasiját, és megy oda-vissza az égetés, adok-kapok mindenféle jelképes fotók, idézetek berakásával.

2015. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez semmilyen formában sem a facebookra való....minek kell kiposztolgatni?

Meg kellene pirvát való életben beszélni a dolgokat, nem pedig kistinis elsőszerelem vége módjára posztolgatva utalgatni facebookon....

Az anya azt tehetné hogy kilép a facebookból, végiggondolja mit mikor hogy posztolgat. Oszt' akkor nincs ilyen gond.

2015. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy anyuka meg apuka? Semmi köze ennek ahhoz, hogy közös gyereketek van...

Oszd meg úgy, hogy ne lássa. Dedó a köbön.

2015. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!