Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a face -en nyilvánosba...

Ha a face -en nyilvánosba kitett képre a gyerek apja írt valamit szintén nyilvánosan, de átvitt értelemben, hogyan reagálja le az anya? (problámás kapcsolat)

Figyelt kérdés

az anya kirakott a facre egy szerelmes állatpárról egy romantikus képet

erre apa aláírja, hogy ez szép az állatok között, kár, hogy az embereknél nincs ekkora szeretet és egymásra figyelés.


tehát valószínű azt akarja nyilvánosan éreztetni, hogy nincsenek együtt.

(igazából a jövőt illetően úgy néz ki válni fognak)


az anya mit reagálhatna erre, amivel menthetné a helyzetet hogy ne legyen így nyilvánosan kiteregetve ami köztük folyik? valahogy más értelmet adni a gondolatainak. gondolom az apa üzenetét már mindenki látta..tehát egy gyszerű törlés nemigen vezetne semmire...


2015. okt. 24. 16:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
100%
Dedó.
2015. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat Kérdező, de ne legyél már ennyire tehetetlen.


Az apát kirúgni az ismerősök közül, akár le is lehet tiltani, és beállítani, hogy csak az ismerősök szólhatnak hozzá a posztokhoz.


Most már mindegy. A válás úgyis kiderül.


Mellesleg mi a gond a beírással?

AKi ennyire túlérzékeny, az ne töltsön fel nyálas és semmilyen fotót.

2015. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
100%
AMúgy nyugi, a kutya sem fog foglalkozni a gyerekes, rejtvényes képfeltöltéseitekkel. Ez csak benneteket érdekel.
2015. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
100%

fel vagyok nőve

töröltem a bejegyzést.


attól még totál idegesítő, hogy kipakol mindent.

és nyeljem le..


Igazáböl titeket is lenyelhettek volna.

2015. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:
De akik az en barataim oket igenis erdekli. Es nem akarok egy rakas szanalom lenni a szemukben hogy az apa ilyen konnyeden odeball. De a bejegyzeset toroltem.
2015. okt. 24. 17:55
 46/73 anonim ***** válasza:
44-es :D :D Ott a pont! :DD
2015. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
2015. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, mit nem adnék azért, hogy ekkora gondjaim legyenek, mindjárt boldogabban kelnék reggelente:D Én letojnám miket posztolgat, minek vegyem fel? saját magát égetné le. De így most te is égsz, mert beszálltál a játékba, és tudod nem is ez a legrosszabb, hanem hogy ez a központi problémád :D
2015. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
100%
Off: sajnálom ha összevissza az írásom, közben máson is jár az agyam!
2015. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
68%

Ha a barátaid nem melléd állnak, hanem rakás szánalomnak néznek, akkor nyugodtan töröld őket is az apukával együtt.


Az face pont az a hely, ahol te válogatod meg, hogy kivel milyen kapcsolatot tartasz. Ha valaki bánt, zavar, akkor távolítsd el.

2015. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!