Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek anyukámon?

Hogyan segítsek anyukámon?

Figyelt kérdés

most nem akarok egy hosszú sztorit írni(tudnék miről), de a lényeg hogy anyukámtól, akit nagyon féltek mert agyondolgozza magát és sokszor nincs jól, mindig megkapom (na nem így direktbe, de lényegében) hogy tönkreteszem őt, miattam van annyit rosszul és nagyon nagyon nehéz engem elviselni és velem élnie(közben pedig ő is félt, nem engedne el 1 napra sem sehova. Ennek mondjuk van alapja, mivel évek óta anorex vagyok és nagyon gyenge a szerveztem).

Iszonyat lelkifurdalásom van emiatt, hogy az anorexel és az idegeskedésemmel ennyire anyám terhére vagyok, mikor én csak segíteni szeretnék neki...mit tegyek???


2010. márc. 17. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen tanulmányozd át ezt a honlapot! Magadon segíts először!!!

[link]

2010. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos fájni fog amit írok, de hol szeretet az ha egy anya azt mondja a gyerekének őmiatta ment tönkre az élete??Én is anya vagyok, és ezt soha nem tenném.Vállalom a felelősséget a gyerekemért nem ő kérte, h megszülethessen.Anyukádnak kell külső segítség, mert ki kell vergődnie ebből az áldozat-önsajnáltató-mártír szerepből, mert ezzel tréged is tönkre vág!
2010. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10:52 Neveltél már súlyosan anorexiás szinte menthetetlen gyereket?

Igen mondhat ilyet egy édesanya, hiszen valószínű,hogy szinte mindent megpróbált már és feláldozott azért, ohgy a lánya ne legyen beteg. És igen ebbe bele lehet betegedni.

Itt nem a lánynak kell az anyján segíteni. Először neki saját magának kell magán segíteni azzal segít az anyján. Illetve az anyukának is el kell fogadnia a külső segítséget. Ez van ez elég sakk-matt helyzet. Ha átélted és simán kijöttél belőle ítélkezz!

2010. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszi hogy válaszoltatok:) jól esett.

23:01-nek(és a többieknek is): nagyon igazad van, először magamon kell segítsek. KÖSZI a linket, nem is tudod mennyire jót tettél vele:)

2010. márc. 18. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!