Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló, fiatal Anyukák,...

Egyedülálló, fiatal Anyukák, hol lehet olyan férfiakkal ismerkedni, akit tényleg nem csak egy kis sex reményében nem zavar a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy pont azokat zavarja, akik csak egy kis szexet akarnának. Volt egy srác, aki nagyon tetszett nekem, meg szimpatikus volt, jó lett volna vele többször találkozni. Utóbb kiderült, hogy igazából van neki barátnője, csak ezt nem mondta senkinek, viszont ettől függetlenül megfektetett volna, csak azért nem akart, mert hát nekem gyerekem van. Mondjuk ez nem tudom, hogy függ össze, mindegy, az ilyen "kapcsolat" amúgy sem érdekel.

De mindenki más, aki valami komolyabbat szeretett volna, az úgy állt hozzá, hogy nem gond, hogy gyerek van. Én legalább is két év alatt mindenkitől azt hallottam, hogy szeretik a gyerekeket, semmi baj nincs vele, szóval kezdek kételkedni abban, hogy a férfiak többségét zavarná, ha egy nőnek gyereke van. Én nem így tapasztalom.

2010. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
buszmegálloban mikor vársz a buszra vagy Mcdoaldba. Egy szép mosoly csodákra képes , Máté 11:10
2010. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki már nagyon szeretne családot, rendezett anyagiakkal, biztos munkával rendelkezik. 30 éves Veszprém megyei és biztosra tudom, hogy egy gyerkőc nem akadály! Ha gondolod összeismertetlek vele...:)
2010. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a gép előtt, az biztos. ;)
2010. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De,lehet, hogy a gép előtt ül. :)
2010. márc. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én már jártam úgy,hogy az illető úgy állította be magát mintha nem zavarná a baba,csakhogy az ágyába cipeljen,szerencsére időben kiderült.Jó lenne ha tényleg itt ülnél a gép előtt csak rám várva,de ha mégsem akkor majd sokat ácsorgom a buszmegállóban nagyokat mosolyogva:)
2010. márc. 22. 19:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és az egyik kedves válaszadónak köszönöm,de nem tudok élni a lehetőséggel mert Pesten élünk!:(
2010. márc. 22. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Rowling például a gyermekorvosával kezdett ki.
2010. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én például ismerős ismerőse által ismerkedtem meg egy gyerekes nővel. Végül is nem lett belőle semmi,de ezzel csak azt akartam mondani, hogy bárhol ráakadhatsz.

32/F

2010. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!