Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásos bőr mennyire...

A pattanásos bőr mennyire zavaró a lányok szemében? Még fiatal vagyok eléggé, és ez természetes, de nagyon zavar.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és örököltem anyai ágról a pattanásos, zsíros arcbőrt. Amúgy ezek nélkül szinte tökéletesen szimmetrikus az arcom, és más lányok véleménye szerint jól nézek ki, és az alakom is mondhatni izmos. Azonban a pattanások eléggé feltűnőek, és iszonyatosan zavarnak. Tudok róluk mindent, nem szoktam nyomkodni, mégis mindig van min. 2-3 kisebb-nagyobb... és nagyon zavar. A kérdésem az, hogy egy lányt ez mennyire zavarhat, ha amúgy nagyon "helyes", jóképű, vicces a fiú?
2010. aug. 8. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha egy lánynak tényleg tetszel nem ezzel lesz elfoglalva, amúgy a fiúkat mennyire zavarja?
2010. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
63%

nem tudom, ki hogy van vele, nekem ez egy kicsit kiábrándító tényező, igénytelenségre utal, attól, még hogy nem vagy az. mondjuk 2-3 az nem sok. reggelente moss arcot, tonik, ilyenek. de ha ezeket leszámítva tényleg helyes, jóképű, vicces vagy, nem akadály az a pár pattanás.:) ja, és nehogy azt hidd, hogy ezeket rosszindulatból írtam.:)

14L

2010. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg:

Legyél tisztelet tudó

Kedves

Intelligens

Jó humorú

Jó illatú ( nagyon fontos! Ne legyen erős és pacsuli, kölni szagod. Olyan amit csak közelről lehet megérezni és finom. Érdemes rá költened )

Tiszta kezű ( a körmeid mindig rendbe legyenek. Ez mindent elárul :) )

2010. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát :D kicsit meglepődtem ezen: "kiábrándító tényező". Amúgy a pattanás nem igénytelenségre utal :) Naponta mosok arcot és tonikot is használok, és ezen felül eléggé pedáns vagyok :)A pattanásoknak nincs közük a tisztasághoz, sőt, a túlzásba vitt arcmosással a bőrön lévő jótékony bacikat is leszedném, ráadásul a faggyútermelődés is megnőne, növelve a zsírosodást (az intelligens szakasz kipipálva, kedves harmadik válaszoló :D ). Amiket felsoroltatok, leginkább igazak rám. Kölniből sosem használok rengeteget, és mindig márkásat szerzek :) Köszönöm mindenki, mennek fel a pontok!
2010. aug. 8. 18:12
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hátrány számomra de ha az arcod tele van akkor igen...Ha csak pár darab akkor nem
2010. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem ebből a sokmindenből (kérdés/komment) az jött le hogy te egy nagyon jó pasi lehetsz odabenn, ha még jól is nézel ki ahogy írtad (feltételezem)mmm... akkor semmi okod az aggodalomra amiatt az egykét hülye pati miatt.:)
2010. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
2. vagyok. tényleg nem azért mondtam...:) igen, az kiábrándító, ha egy milliméternyi felület nincs az arcodon, ami nem pattanásos. ez igénytelen. de amit te mondtál, nem az. :)
2010. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem, mondom, nagyon kevés szokott lenni :) A hegek viszont zavaróak :S Na azokra tippem sincs, hogyan lehet eltüntetni...
2010. aug. 8. 18:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Neogranormon vagy kövirózsakrém :) Puszi

Ja és klassz, hogy az intelligencia kipipálva :D ez alap.

Hova valósi vagy? ^^

2010. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szernitem menj el egy bőrgyógyászhoz
2010. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!