Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Tegnap meghalt...

Mit tehetnék? Tegnap meghalt a bátyám. Édesanyám egésznap csak sír. Alig aludt valamit, kapott nyugtatót de nem sokat ért.

Figyelt kérdés
bementem vigasztalni és rámnézzet azt mondta menjek innen.. Nem vagyok a lánya,hogy neki csak 1 fia volt és elment, ez nagyon rosszul esett nekem:'( Azóta megsem szólal csak ül.. és én meg nem tudok mit tenni.. Tehetetlen vagyok..
2010. márc. 19. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az autóbalesetet a legnehezebb feldolgozni mert hirtelen történik. Ezért kérdeztem rá, mert sejtettem, hogy nem valami betegség vitte el. Hagyd őt egy kicsit, ha lesz a temetés, utána próbálj vele beszélgetni, segíts neki hogy feldolgozza a történteket. Elmúlni sosem fog a fájdalom, de idővel enyhül majd! Kitartást!
2010. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szólnod kellene az orvosnak,ha az eddigi nyugtató nem használt.Anyukád a temetés után tud majd egy kicsit megnyugodni,de idő kell ezt feldolgozni.
2010. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Értesd meg vele, hogy a bátyád már máshol van, te viszont itt, úgyhogy ne taszítson el, amikor segíteni akarsz neki! Emellett legyél nagyon türelmes.
2010. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet feldolgozni, mégis hogy lehetne? valakinek az élete "munkája" a gyereke felnevelése, majd a munka örökre elveszik az eredménnyel együtt. borzalmas. kérdező, neked nem kell semmit tenned, csak gyászolnod a bátyádat, mert Ő nincs többé.
2010. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nagyobb fájdalom egy anyának mikor a gyermeke meghal.

Bármit mond nem neked szánta.Dühös,tehetetlen,fájdalma óriási..Ebbe még belegondolni sem tudunk aki nem élte át..

Hagyd most a fájdalmával,gyászával..Idővel feléd is fog fordulni,és bocsánatot is fog kérni,de most még friss a fia elvesztése..(ne feledd nemcsak a fiát vesztette el hanem az első gyermekét is)

őszinte részvétem...

2010. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de 17 évesen úgy látszik nem sok mindent tudok tenni, szóltam mamának jöjjön át aztán felhívjuk a dokit..
2010. márc. 19. 16:42
 17/18 anonim ***** válasza:
tényleg sajnálom :'( Mindebbe az az elkeserítő, hogy ahogy új részleteket tud meg az ember (amiket apránként mondtál el) hirtelen ő is kezdi átérezni a család búját-baját. :'( Eléggé lehangoló, ami történt, kissé elszomorodtam én is. :(:(:( Őszinte részvétem még egyszer.
2010. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Részvétem. Az én öcsém is balesetben halt meg 20 évesen. Minket apu a baleset után hagyott el pár évvel. Légy türelmes anyukáddal, még ha nehéz is lesz. Anyukám is magába fordult. Sok idő kellett amire ráeszmélt hogy még vagyunk mi is a húgommal. Csak az idő ami segít egy picit. Én sem hittem, de majd meglátod. Évek múlva picit jobb lesz, de örökké fáj.
2010. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!