Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem kezd idegesíteni,...

Csak engem kezd idegesíteni, hogy ebben a kategóriában szinte minden kérdésnél van olyan válasz, hogy tévé maci?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Engem az idegesít hogy minden második kérdést valami idióta tini ír ki,hogy neki milyen rosszak a szülei.
2015. nov. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Vannak tényleg idióták, akik vagy hülyék vagy tényleg úgy írnak le valamit hogy akinek normális családja van az el sem hiszi, de a megfogalmazásból látszik hogy nem a rózsadombról jöttek a szegényebb helyeken de még a tehetősebbek között is vannak tényleg sz*r szülők, az utcán sem egyszer láttam hogy a szülő úgy beszélt a gyerekkel mint egy utolsó senkivel, rángatta, a gyerek meg lehetett vagy 3 éves és az volt a hibája hogy nem tudta követni az anyja tempóját. Az ilyen szül 10 év múlva sem változik sőt valószínűleg még rosszabb lesz és ez a gyerek pedig tudni fogja hogy ez nem normális és majd felteszi a kérdést hogy mit tegyen. De honnan tudná hogy gyámhatóság meg mit tudom én mikor a szülő is csak onnan ismeri őket hogy már küldték rájuk őket. Nem ebben élünk itt sokan, de sokan ebben élnek nem látunk bele más családjába. És nem csak a kisebbség között van ilyen sajnos, ismerősi körömben is az egyik csaj anyja olyan szinten behülyült hogy én már orvost hívtam volna, kívülről mégsem mondaná meg senki hogy valami nem oké. És most lehet leszólni.
2015. nov. 13. 08:02
 13/14 anonim ***** válasza:
13-as, azt én sem bírom, csak szolidaritásból nem küldöm el a fenébe, nagyon idegesítőek. Jó lenne ha lenne egy "tini hiszti" kategória, mert ezekkel van tele a kategória -.- Bezzeg a házasságot áttették a gyerekek kategóriájába:D Fuck logic.
2015. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak, amikor valaki minden egyes kérdésre azt a választ írta, hogy:"szerintem terhes vagy". Jó nagy hülye volt, de ő biztosan jót szórakozott rajta.

Ami egyeseknek nagy poén, nem biztos, hogy a többség jót szórakozik rajta.

2015. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!