Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők-"gyerekek"! Ilyenkor...

Szülők-"gyerekek"! Ilyenkor mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

E/3-ban igyekszem leírni.

Van egy egyetemista lány, aki reggel elmegy - este jön (messze van az iskola).

Egyik nap este hazaér, beköszön csak a szüleinek akik éppen egymással vitatkoznak, de alapból sose ül le velük beszélgetni.

Pár óra múlva beront az anyuka és a lány lába elé dobálja kiabálva a szekrényben tartott multivitamint, zabpelyhét és a 2 éves sütőrumot (engedéllyel behozott), mert citromlevet keresett (?).


2 hét múlva: a lány minden nap leül velük szemben akár este 10-kor is a napjukról kérdezgetve. Kíváncsiságból ki lett nyitva megint a szekrénye: üres. Eltűntek a hobbi-kellékei (ami 2 szekrényt is kitöltött), a ruhái egy része kámforrá vált, a maradék katonás sorrendben, holott mindig is rendetlenek voltak. Körülnézve rájöttök, hogy nincsenek meg a plüssállatai, a falra ragasztott képek, minden mütyür-dísztárgy.

Szólnátok neki? Ha igen, akkor mit?

"Gyerekek"! Ti ilyen helyzetben mit tettetek volna?


2015. nov. 12. 23:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

1. Mi van???

2. Miért kéne egy 18 éves cuccai között kutatni?

3. Ha anyuka kutat a gyerek cuccai között, akkor miért lepődik meg, ha a lánynak elege lesz és megváltozik??

4. Mi a franc baj van a felsorolt tárgyakkal?

A leírásod csak több kérdést vet fel, mint ahányat megválaszol.

2015. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem itt az egész családnak elmentek otthonról.


Elképzelni nem tudom, hogy bárki turkáljon a cuccaim között, de nincs is rejtegetni valóm, meg semmim ami "istenkáromlás" lenne a szülők szemében. Azt főleg nem hogy citromlevet keressenek a szekrényemben...


Meg igazából f..sza lenne ha leírnád normálisan, mert elég zagyvaság.


Most ha jól értem....a szülő kérdezze meg a gyerektől hogy miért tűntek el a cuccai amiket amúgy ő dobált ki? Vagy mi van?

2015. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

sütőrumot (engedéllyel behozott)


BTK tiltja a sütőrumot? Mi ez az egész?

2015. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%

Hat en elkeseredtem ezen a topicon. Lassan 30 eve nem elek Mo on de igyekszem tartani a nyelvet es most az 5. elolvasas utan is egy zagyvasagnak tunik az egesz.

tehat vagy nem ertek mar rendesen magyarul;-(((((

vagy teljesen ertelmetlen a szoveg?

mi az hogy engedellyel behozott sutorum???? a hataron , vagy hol kellett hozza engedely? es ki keverte ossze a sutorumot a citromlevel? jaj nekem....

2016. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!