Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim el...

Mit tegyek? A szüleim el akarnak válni. A családom most esik szét és még a barátaim is itthagytak.

Figyelt kérdés

A szüleim már két hete folyamatosan veszekednek és most kijelentették, hogy el fognak válni...

Valaki?



2015. nov. 13. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Menj piálni és dugni, ez a szokás 13 év felett...


Ja, hogy ilyen mentalitással milyen gyerekeket nevelnek fel.... hát.. a világ pusztulásra éerett..


Amielyen gázok a szülők, olyanon a gyerekeke is....

2015. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59% ne igyál már ma többet, nem tesz jót!
2015. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Mázlista!!!!

Én úgy nőttem fel, hogy minden veszekedésüket hallottam.

Ők a pincében orditoztak este, az én szobám alatt.

Utána napokig fagyos volt a hangulat, és ha nem viselkedtünk rajtunk vezették le!

2015. nov. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Persze kérdező, mert itt a gyk- n mindenki szülei békében boldogságban élnek és azért mondjuk hogy túléled , mert nem éltük át , azt se tudjuk miről beszélsz...igeeen persze nem önsajnálat áá, de ilyen csak veled történhet és csak most és Úristen...
2015. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Na! Kedves kérdező! Természetesen senki se mondhatja azt,hogy tudja milyen érzés amikor a szüleid elválnak. Ugyanis mindenkinek mások a szülei és a kapcsolatuk is. Valakinek üvöltözve és veszekedve válnak el,valakinek meg szép csendesen.Sajnálom,hogy nálad ez a helyzet.
2015. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 yuda ***** válasza:

Szia!

Szüleid lehet el fognak válni, de sokan vannak, akik a veszekedés hevében "csak" meggondolatlanul beszélnek. Nem biztos, hogy higgadt állapotban is ezt gondolják.

Ha akkor is, akkor komoly a dolog.


Ha elválnának, - tudd, van élet a váláson túl is. Sajnos rengeteg válás van a világban és mások is túlélik. Ahogy írtam, még ez egyáltalán sem biztos.


Barátok pedig jönnek- mennek. Ha igazi barát, akkor úgyis helyreáll a kapcsolat. Ha nem az, akkor pedig jobb, ha most megy el. :)

2015. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!