Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma tudtam meg, hogy a volt...

Ma tudtam meg, hogy a volt szerelmem meghalt amit a párom tudott csak eltitkolt. Azt mondja azért mert nem akarta, hogy a sírját én gondozzam. Mégis mit képzel magáról?

Figyelt kérdés

A volt szerelmemnek nem volt senkije csak én, aztán egy napon elment azóta sem tudtam róla semmit egészen a haláláig.

A szívem megszakad, ha rá gondolok.

Szerintetek a párom akarata ellenére gondozzam a sírját?


2013. okt. 5. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
55%
úristen. ekkora gyökeret. már bocsi de én nagyon kiakadnék. Ennyire nem lehet féltékeny a párod.
2013. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
56%
Nem engednék egy ilyen dologba senkit beleszólni, de azt tenném amit én akarok:D
2013. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
37%
Na, szép kis kapcsolat. A párod csak hazudozzon tovább, te meg naponta hordjad a csokrokat az összes volt pasid/csajod sírjára! Gratulálok, megérdemlitek egymást! Normális embert ne is keressetek, mert csak megbántanátok, jók vagytok ti csak így egymásnak.
2013. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
42%
Kidobnám a fenébe, és természetesen gondoznám a sírját.
2013. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
18%

Te utolsó, miből szűrted le hogy a párja hazudozik? Értelmezőkézség 0.

Amúgy meg gondozd ha akarod. Elég tapló "párod" ha egy hullára féltékeny.

2013. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
28%
Mostmár utolsó előtti.
2013. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 Je Veux ***** válasza:
59%
Szóval még mindig a volt szerelmedet szereted és a párod csak pótlék?
2013. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
69%
A párod helyében én kidobnálak a fenébe. Mondjuk nem mintha ő nem lett volna hülye, de te elképesztő vagy. Szerintem neked még nem kellett volna új kapcsolat a volt párod után, egyelőre.
2013. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
41%

5-ös:

"...a volt szerelmem meghalt amit a párom tudott csak eltitkolt"

Nekem ez a hazugság kategóriába esik.

2013. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nem értem. Miért nem érdemlik meg egymást? a kérdező még jó hogy sír a volt szerelme után. legyetek már buták. ti nem sírnátok ha a volt exetek meghalna? legyen már szívetek. Miért szeretné jobban az exét mint a mostani párját azért mert fájt neki hogy meghalt? fogadok ti nektek is fájna, sőt én sírnék is. a pasid meg egy gyökér. én nem hiszem hogy szakítanék de azért kicsit leoltanám..
2013. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!