Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalja ezen az...

Más is tapasztalja ezen az oldalon, hogy elolvasol egy kérdést, gondolod "hát olyan 14-18 lehet", és a kérdés végén ott virít hogy 22-26/L?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire értetlenek és gyerekek a mai lányok (mert nőt nem mondanék) nekem is rengetek ilyenkorú ismerősöm van, de azt hittem csak "én fogtam bele" de egyre több ilyet látok az oldalon. Félre értés ne essék, nem pasi vagyok.

2015. nov. 20. 21:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de én elég későn érő típus voltam egyébként is.
2015. nov. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az en kedvenceim a Facebookos kerdesek 20-30 eves emberektol.
2015. nov. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%
Mi közöd hozzà ki milyen kérdést ír ki? Gondolom, te sosem panaszkodsz senkinek ha bajod van. Ezt az éretlenséggel összefüggésbe hozni szimplàn hülyeség.
2015. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Előzővel értek egyet. Mi köze a panaszkodàsnak az érettséghez? Nagyszüleid ha panaszkodnak akkor éretlenek? Ha màr korhoz kötött. Miért akarod bizonyìtani, hogy te mennyire önàlló vagy? Meg ez a senki nem rak alàm semmit nevetséges szöveg. Az az érdem ha ha a szüleid nem segìtenek rajtad?
2015. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Az egész világ digitális baromságokon nő fel!

Itt mindenki hülye! Még én is!

/Isten/

2015. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Újabb gyönyörű példa. Ráadásul "férfi" :D

2015. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagyszüleim, így nem tudom milyen ha panaszkodnak, anyám szokott, de nem ezen a szinten.


Biztos te irtad ki azt a kérdést ha ennyire bántja a lelkedet.

2015. nov. 21. 10:32
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem bánt abszolút, nem én írtam ki. Ezzel az erővel én is mondhatnám hogy, annyira kiemelted, hogy nem toltak alád semmit. Ezért téged meg biztosan az bánt, hogy nem segítenek a szüleid.
2015. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüleivel kapcsolatban mindig gyerek marad az ember. Nehéz azt csinálni, hogy 18 évig valakinek az utasításait követed, aztán egyik napról a másikra állj ki magadért. Amikor addig nem is volt rá esélyed.


(Legalábbis így képzelem, nekem úgy-ahogy normálisak a szüleim. De ez bármilyen kapcsolatra igaz.)


Miért ne panaszkodhatna valaki, aki felnőtt? Le kell válni a szülőkről, de ez nem mindenkinek egyszerű, mondjuk akit egész életében érzelmileg zsaroltak, annak bűntudata lehet, ha olyat tesz, ami nem tetszik a szülőknek - akár 30 évesen is. A bűntudat pedig egy szar érzés, az emberek többsége próbálja elkerülni. Aztán ott vannak a szülők, akik nem hajlandóak felnőttként kezelni a gyereküket. Pedig azt is el kell kezdeni.


Anyám "alám rakott" egy lakást, és azt mondta, ha nem költözök el, soha az életben nem leszek önálló. Ő is szívesen együtt lakna velem, de az nem szolgálná a javamat. Nem mindenkinek gondolkodnak így a szülei.

2015. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szerintem valamilyen szinten mindenkit bánt, ha a szülei nem segítik és nem támogatják, főleg ha egyébként megtehetnék, a bátyámnak megadtak mindent, amit nekem most magamtól kell elérnem, igazságtalannak tartottam, mégsem jöttem ide kiírni egy kérdést, hogy neki miért fizették ki ezt meg azt nekem miért magamnak kell állnom? Elfogadtam hogy az élet nem igazságos, és amit mások megkapnak azért sokan megharcolnak. Az én szememben ez a gyengék és erősek "csatája" . A gyengék önerőből nem érnék el, ezért kapják ölbe. És lehet leszólni, de csak gondolj bele.
2015. nov. 21. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!