Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalja ezen az...

Más is tapasztalja ezen az oldalon, hogy elolvasol egy kérdést, gondolod "hát olyan 14-18 lehet", és a kérdés végén ott virít hogy 22-26/L?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire értetlenek és gyerekek a mai lányok (mert nőt nem mondanék) nekem is rengetek ilyenkorú ismerősöm van, de azt hittem csak "én fogtam bele" de egyre több ilyet látok az oldalon. Félre értés ne essék, nem pasi vagyok.

2015. nov. 20. 21:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Jaaj, és most jön majd az, hogy én is itt panaszkodok, de én a panaszkodásról egy szót nem írtam, azt az egyik válaszoló írta, arról volt szó, hogy gyerekesek és nem úgy viselkednek ahogy a koruk miatt elvárnánk. Sokan panaszkodnak, nyilván én is szoktam itt nem is erről van szó, de nem úgy mint egy 10 éves.
2015. nov. 21. 12:43
 22/29 anonim válasza:
Igen, ez a világ már csak a külsőségeken alapul, a nőknél meg ez fokozottabb, itt Mo-n biztos. Gyakorlatilag mindegyiknek ki van nyalva a segge, és lassan alapelvárás lesz, hogy az Audiba vagy bármilyen márkás sportautóba ültesse be a "pasija" a popsiját. Cserébe a testüket tudják adni, meg lehet velük villogni, hogy milyen nőd van, de semmi egyéb. A belső, az intelligencia náluk másodlagos, mivel így is alanyi jogon megkapnak mindent, ezért nem is fejlődik úgy, mint egy átlag férfinél, akinek minden egyes dologért meg kell küzdenie.
2015. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Neked fáj az, hogy nem kaptál semmit, ezért magadnak tetszően állítod be, hogy te erős vagy. Ha tényleg belegondolnál, rájönnél, hogy ez nem így van. Egyáltalán nem ettől függ.


Ennyi erővel mondhatom, hogy akinek nem vettek lakást, annak a szülei nem szeretik eléggé a gyereküket, hogy félretegyenek neki. Mondhatom, csak rohadtul nem lenne igazam.


Aki igazán erős, az nem győzködi a másikat erről, és főleg nem nézi le őket. A saját szüleid miatt érzett keserűséget idegeneken vezeted le. Ami végül is ugyanazt a célt szolgálja, mintha kiírtad volna, hogy te miért nem kapsz.

2015. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem amiatt tartom magam erősnek mert egyedül is elérem amit akarok, de ez másik téma lenne. Nem nézem le azokat akiket nem tartok erősnek, csak egyszerűen nem vonz a társaságuk. És idegesít ha valaki nyávog, pedig tehetne a jobbért, csak az nehezebb mint rinyálni.
2015. nov. 21. 15:37
 25/29 anonim ***** válasza:

Tehát szerinted akinek a szülei keményen dolgoztak, félre tudtak tenni, hogy megkönnyítsék a gyerekük életét, azok a gyerekek mind ellenszenvesek?


Szerinted te erős vagy, csak azért, mert nem kaptál semmit? Mert lehet, hogy erős vagy, de nem azért, mert nem kaptál semmit. Itt nincs logika.

2015. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Hogyha nem az kötné le a figyelmed, hogy mibe köss bele, amit nem is értek miért teszel, biztos mert alád pakoltak mindent és bántja a kis lelkedet, hogy most biztos téged átkoznak sokan akiknek a szülei nem vettek lakást meg stb.


Leírtam, hogy nem azért vagyok erős (és nem csak az én véleményem szerint hanem akik ismernek) mert magam érem el amit akarok. De te úgy tűnik, hogy vagy az olvasás nem megy, vagy a szövegértelmezés. Gondolom nem lehet túl izgalmas életed, ha ez tesz boldoggá, hogy kötöszködj, egy olyan dologról amit már rég letárgyaltunk. De nyugodtam, örülök, hogy a szánalmas életedet legalább egy kicsit jobbá tehetem azzal, hogy kötöszködhetsz velem. :D pasi vagy vagy csaj?

2015. nov. 21. 15:58
 27/29 anonim ***** válasza:

Az zavar, hogy lenézed a szüleim kemény munkáját, és "alápakolásnak" hívod.

Ha erős vagy, akkor is erős vagy, ha a szüleid segítenek.


Van, aki nem erős, nem tud lépni. Vagy rájön magától, hogy változtatni kellene, vagy nem. Nem tudsz rajtuk segíteni, szerintem nem is akarsz. Ami nem baj, csak akkor nem értem a kérdést.

2015. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Isten ments, hogy lenézem, vagy hogy írtad. Sőt mégha a kérdésből nem is jön le vagy a válaszokból, én jó dolognak tartom. Én is alápakolok bármit majd a gyerekem alá, ha megtehetem. Nem erről szólt a kérdés. Hanem azokról akik mindent elvárnak, hogy az ölükbe hulljon, és semmit nem kell tenni érte, ha meg nincs hiszti van. Gondolom, dolgozol és nem várod hogy a számlákat is fizessék. Önálló vagy. De biztos te is tudod hogy vannak akik egy lakás után várják a kocsit meg a nyaralót mert az nekik jár. Örülj neki hogy kaptál egy lakást én is örültem volna, és ha így véded őket szerintem meg is becsülöd. pl rád és az ilyenn embeerekre akik becsülik egy rossz szavam nincs és nem is volt.
2015. nov. 21. 17:19
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom (nemtől függetlenül), hogy igenis vannak gyerekesen viselkedő "felnőttek".
2015. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!