Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is tapasztalja ezt?

Más is tapasztalja ezt?

Figyelt kérdés

Ott ahol dolgozom, az irodában rengeteg nő van. A közvetlen közelemben, tőlem pár méterre kb 8. Iszonyatosan utálok már velük dolgozni. Folyton csak parancsolgatnak, és egész álló nap be nem áll a szájuk.

Így egyszerűen nem tudok dolgozni, iszonyatosan elviselhetetlen. Olyan mintha egy méhkas közepén ülnék.

Nevetgélnek, viháncolnak, és ez komoly multinál van, nem egy seholsenki modellügynökség recepcióján.


Más is tapasztalja ezt?


24f


2015. nov. 9. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Én megőrülnék ha nőkkel kéne együtt dolgoznom, szerencsére ez a veszély jelenleg nem fenyeget mert az építőiparban tevékenykedek.
2015. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megértem. Egyébként nem vagyok antiszociális, szeretek beszélgetni. Viszont a munkaidő az munkaidő. Plusz egy éve már, hogy ezt hallgatom minden áldott nap. Megőrülök már.
2015. nov. 9. 20:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem lépsz le? Állati idegesítő lehet.
2015. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

En nö vagyok, de engem ez megöritene.

Öszinte reszvetem.

Miert nem csapsz le az asztalra?

2015. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

8 nő, 2 pasi...:) Sok lúd disznót győz. Ezek összefognak, elkussoltatnak a fenébe. Volt már, hogy szóltam vagy kétszer, még én voltam a sz-r. Egymást nem zavarják a beszélgetéssel, mert hiszen ők jól elvannak, eltrécselnek egész nap.

A másik pasi a kisfőnököm, őt szintén nem zavarja. Régi motoros már, képes úgy kizárni a külvilágot, belecuppanni a monitorba, hogy néha még azt sem hallja, ha oda megyek, és a közvetlen közelében szólok hozzá.


Otthagyni nem akarom még a helyet, hiszen alapvetően jó a munka. Plusz kb egy éve vagyok itt, egyetem után, szóval kevés még a tapasztalatom.


Sajnos azt is észrevettem, hogy emiatt drasztikusan csökken a teljesítményem. Ha tovább maradok a munkaidő lejárta után, 4-től fél6-ig többet haladok, mint reggel 8-tól délután 4-ig.

2015. nov. 9. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:

én is multinál dolgozom, 20 vagyunk az irodában, ebből most már nő van, egész nap megy a röhögés, pasik ugyanúgy benne vannak :D (pedig nálunk az alapzaj se kicsi, mert a társaság többségének az ideje jó részében telefonálgatnia kell, ráadásul 3 nyelven)


amúgy meg fülhallgató, zene - ha én nem akarom hallgatni a zsibajt, ezt zenét hallgatok ;)

2015. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

*20-an vagyunk az irodában, ebből most már 6 nő van

(bocs szar a billentyűzet)

2015. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nálunk összesen 23-an vagyunk, ebből 18 nő :D Bár a többiek engem nem zavarnak, mert viszonylag távol vannak, ja meg ők tudnak trécselés nélkül dolgozni. Egyszerűen bármikor odanézek, nem látom, hogy beszélgetnének. De ez a nyolcas kikészít.
2015. nov. 9. 21:33
 9/17 anonim ***** válasza:
Tényleg, akkor miért nem raksz fel egy fejhallgatót?
2015. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

szoktam zenét hallgatni. De így is elég idegesítő.

Akkora zaj van főleg a beszélgetés, meg kicsit a légtechnika miatt is, hogy egész egyszerűen a 2 méterre ülő kolléganőmhöz kiabálnom kell. Vagy pedig odamenni közvetlen közelre.

2015. nov. 9. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!