Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibásnak éreznéd ez miatt magad?

Hibásnak éreznéd ez miatt magad?

Figyelt kérdés
Ha a férjed kimenne külföldre dolgozni hogy megalapozza a jövőtöket főképp,és munka során érné egy baleset,vagy egy olyan dolog ami az egészségében visszafordíthatatlan.Ami által teljesen felfordulna az életetek,haza kellene jönnie,és az se biztos hogy ezek után dolgozni tudna a továbbiakban.Ilyen esetben mi tennél ?
2015. nov. 21. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Eleve nem mennék bele, hogy szétszakadjon a család, szóval... igen, hibásnak érezném magam, ha ennyire nem érdekelne, hogy velem van-e vagy sem!
2015. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sok család van országunkban,ahol ez a helyzet.És nem csak ahol gyerek is van.A férj vagy kamionozik,vagy bármi egyebet csinál,és időközönként hazajár.
2015. nov. 21. 23:00
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Az, hogy nagyon sok család van így gyerekkel nem azt jelenti, hogy ez a normális!


Sok bűnöző, csaló, hazug ember is van, akkor az is normális dolog szerinted?


Egy családnak együtt a helye, nem két különböző országban.

2015. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Érhet valakit munkahelyi baleset itthon is. Butaság ezért magadat hibáztatnod.
2015. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as,nagyon szép és jó amit hangoztatni akarsz,de fogd fel,nagyon sok helyen ez a megoldás hogy meg tudjanak élni emberek.Az hogy ez nálatok nem így van,örülj neki,de nem kell homokba dugni a fejszerkezetet,ez a valóság.Szerinted azok az emberek akik ebben élnek,örömmámorban vannak ? Szálljunk le a földre szerintem.
2015. nov. 21. 23:38
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem dugom homokba a fejem! Azt írtam, hogy nem menne egyedül, mert vállalnám a felelősséget és vele mennék.


Utálom az olyan embereket, akik elküldik a "szerettjeiket" külföldre, ők maguk meg élvezik a kényelmes otthoni helyzetet, folyik be a pénz, és közben hangoztatják, hogy nincs más út...


De van, együtt is lehetne csinálni, csak az nem lenne ilyen kényelmes és tenni is kellene érte valamit. Na az lenne a normális kapcsolat...

2015. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Csak a kérdésre válaszolva: Nem érezném magam hibásnak. Hiszen nem én okoztam a balesetet.
2015. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jelenlegi helyzet úgy néz ki,hogy súlyos dolog történt.A helyében én se tudom hogy állnék a világhoz.Engem hibáztat,és azt mondja senkire nincs szüksége,senkivel nem akar együtt lenni ezek után :( Gondolom a hirtelen sokk,meg a felismerés hogy mi lesz vele,hogy tud így élni,kihozta belőle az ellenségeskedést.Nem tudom mit csináljak.
2015. nov. 22. 00:28
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Téged hibáztat?


Amikor úgy döntöttetek, hogy külföldön fog dolgozni, élni, az kinek az ötlete volt? Ki akarta jobban? Te? Ő? Illetve te voltál az, akinek olyan igényei voltak, amihez az kellett, hogy többet keressen? Nagyobb ház, szebb autó, nyaralás, stb?


Csak próbálom megfejteni, miért téged hibáztat.

2015. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld meg tartani benne a lelket és nem magadra venni amit mond, lehet hogy szakember segítségére is szüksége lesz. Aztán ha később is téged hibáztat, akkor ott kell hagyni.
2015. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!