Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreznéd magad, ha 20 év...

Hogy éreznéd magad, ha 20 év után kiderülne, hogy van egy féltestvéred?

Figyelt kérdés

Addig meg a szülőd is, meg a nagyszüleid is mindig azt hangoztatták hogy te az egyszem gyerekük vagy.


És a másik szülőd is tudta végig.


És úgy derülne ki, hogy az a féltestvéred egyszer csak megpróbálja felvenni veled a kapcsolatot.


2012. okt. 23. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmas a téma ,örökbefogadott gyerekeim vanna(vér szerinti testvérek,mind a kettőt újszülöttként fogadtuk örökbe 4 év különbséggel) és neki is van rajtuk kívűl egy teljesen vér szerinti testvérük és kettő olyan akivel megegyezik a vér szerinti anyjuk...


Fogalmam sincs,hogy felnőve majd milyen kapcsolatot fognak kialakítani egymással,mert nyilván a gyerekeim meg akarják majd ismerni őket.

2012. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiborulnék. 11 éves voltam, mikor apu már évek óta külön élt és egyszer csak elhívott, hogy van egy 3 éves féltesóm, de vele se tartja a kapcsolatot! Zokogtam, hogy miért ennyire elb*szott a családunk. Most már úgy vagyok vele, hogy egyszer azért megismerném, elvégre félig a húgom.
2012. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mérges lennék a szüleimre,amiért nem mondták el,de mivel megszoktam,hogy mindenből kimaradok és hogy szinte minden családi sötét titkot a nagymamám mesélt el,ezért nem törne össze.Inkább örülnék neki,hogy van egy tesóm és meg is keresném:)
2012. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
sötét családi:csere,fáradt vagyok.-
2012. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem semmi bajom nem lenne vele.
2012. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon meglepődnék.

Haragudnék a szüleimre, de természetesen megbeszélném velük higgadtan a dolgot, hiszen biztos megvolt rá a jó okuk, hogy titkolták előlem a létezését.

És biztos, hogy szeretném megismerni a féltesómat.

2012. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki és próbálnék ismerkedni vele.

Mondjuk reálisan nézve anyumnak biztos nincs több gyereke, apum pedig a világ másik végén lakik szóval az még akár lehetséges is, hogy amióta különélnek, lett még egy gyerek.

Csak hát vele max chatelni tudnék, ha egyáltalán megértjük egymást valamilyen nyelven.

2012. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepődnék, de örülnék neki, és kíváncsian várnám a találkozást.
2012. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát nem tudom én eléggé kiborultam hogy titkolóztak meg hazudtak nekem 20 éven át, mindenki


és most se miattuk derült ki =/

2012. okt. 23. 21:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Pont 20 éves voltam, amikor kiderült, hogy van egy nálam jóval idősebb féltestvérem. Mindkét szülőm tudta. Csak hebegtem-habogtam, amikor elmondták. (Anyám mondta el, pedig apám felől van.) Nehezen tettem túl magam ezen, aztán jóban lettünk. Meg is sajnáltam a féltestvéremet, hiszen apám sosem élt vele, nem nevelte őt egyáltalán. És hát végül is a féltestvérem az, aki a legkevésbé tehet bármiről is. Úgyhogy a kezdeti "sokk" után jóban lettünk.
2012. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!