Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibásnak éreznéd ez miatt magad?

Hibásnak éreznéd ez miatt magad?

Figyelt kérdés
Ha a férjed kimenne külföldre dolgozni hogy megalapozza a jövőtöket főképp,és munka során érné egy baleset,vagy egy olyan dolog ami az egészségében visszafordíthatatlan.Ami által teljesen felfordulna az életetek,haza kellene jönnie,és az se biztos hogy ezek után dolgozni tudna a továbbiakban.Ilyen esetben mi tennél ?
2015. nov. 21. 22:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az ő ötlete volt,nem tudtam visszatartani,azt hitte ez nagyon jó ötlet,egyik napról a másikra kiment.Felvázolta miért lesz ez jó pénzben,aztán szinte semmi sem úgy sikerült.Mostanában már kezdte átlátni,hogy ez így nem lesz jó.Én is éreztem,hogy itt más megoldást kell találnunk.Erre most megtörtént a baj.Nem akarom leírni konkrétan mi történt vele,de egy olyan dolog,amitől én is mély depibe zuhannék,tehát nem hibáztatom akármit is csinál vagy mond,mellette maradok.Csak nehéz nekem is felfogni azt,hogy aki eddig támaszként védett,bástya volt,megfordul a helyzet.
2015. nov. 22. 00:57
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

nem érezném magam hibásnak, mert baleset ugyanúgy itthon itthoni munkahelyen is megtörténhetett volna vele de akár velem is...

nem is látok összefüggést.

2015. nov. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
erről a kamionos témárol évek ota nem tudsz leszakadni
2015. nov. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as,félrenézted,másik kérdező vagyok
2015. nov. 22. 02:17
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

Ne add fel ezek hirtelen szavak tőle. Senki nem értheti meg, mert senki nem éli át amit ő, mindneki másképp reagál, nem lehet ítélkezni. Állj melette ne legyél támadóle fog zajlani, a jóban rosszban erről is szól. Àtmegy az 5 fázison és a végén elfogadja.

Lehet azt érzi, hogy majd így nem kell neked és elhagyod és megrémíszti , vagy az is lehet , hogy ő nem akarja hogy rááldozd az életedet és direkt mar el magától , hogy ne legyen neked rossz legyen miért elhagynod....sokminden oka lehet nem kell egyből támadni, mint itt sok agytröszt párkapcsolatszakértő.

Ha rajtuk múlna csak elváltakból állna a világ.

2015. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!