Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban sokat költök eltartott...

Valóban sokat költök eltartottként?

Figyelt kérdés

Sampon: 600Ft (3hó)

Balzsam: 1000Ft (3hó)

Pakolás: 2000Ft (4hó)

Hővédő: 1200Ft (4hó)

Hajvégápoló: 1500Ft (6hó)

Tusfürdő: 300Ft (1hó)

Testradír: 1500Ft (3hó)

Testápoló: 6000Ft (3hó)

Arclemosó: 1200Ft (3hó)

Arckrém: 2000Ft (6hó)

Dezodor: 600Ft (4hó)

Ajakápoló: 1200Ft (1év)

BB krém: 3000Ft (1év)

Korrektor: 1000Ft (1év)

Szempillaspirál: 3000Ft (6hó)


Ez olyan 5-7000Ft/hó. Sajnos épp nincs munkám, a párom pedig minimálbér körül kap


Valóban sokat költök?


2015. nov. 23. 18:19
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Ruháim vannak, azokat nem veszek
2015. nov. 23. 18:24
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Ha ketteneltek minimalberbol, igen, ez durvan sok, foleg hogy szinte kizarolag kozmetikumrol van szo. Picit vissza kene venni az igenyekbol.
2015. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Amarok Tonrar ***** válasza:
43%
Amennyiben közben jó háziasszony vagy, ennyi jár neked. Attól, hogy nincs munkád, még hasznossá tudod tenni magad.
2015. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
45%
Nem gondolom, hogy ez olyan sok lenne.
2015. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Amarok Tonrar ***** válasza:
26%

"Ha ketteneltek minimalberbol, igen, ez durvan sok, foleg hogy szinte kizarolag kozmetikumrol van szo. Picit vissza kene venni az igenyekbol."


Ez igaz, de ha ez kell neki, hogy nőnek érezze magát, és nőként viselkedjen (amiben a házimunka is benne van), akkor szerintem megérdemli. Ritka manapság az a nő, aki nőként tud viselkedni, és nem a pénz és a karrier érdekli.

2015. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%
Azon agyalok, aki ennyire igényes, annak hogyan elég egy dezodor 4 hónapig...
2015. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
86%

Hoppá! Ha nincs szép nagy megtakarításotok, akkor igen. Nálunk hasonló a felállás, cipőt nem veszek, hisz nem telik rá (10 éves bakancs és beázik, de jó azért még). A párom hasonlóan áll hozzá, neki sem telik többre, mint nekem, egyenlőség, demokratikus anarchia van nálunk :)

Ételre jut (persze nem akármire, de azért egészségtelen vackokat nem eszünk), rezsire is (mivel az pici). Muszáj néha autóval menni valahova (2 hetente 50 km). Ennyi. Jó, a macskát is etetjük. Hogy jut nálatok bármi másra ennyiből? Mi nem jövünk ki nullszaldósra.

Igaz, neked bizonyára van segélyed. Egy ideig. Ha TUDOD, hogy lesz munkád hamarosan, akkor beleférhet, nem tudom, mekkora a megtakarításotok s a költségeitek.

2015. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%

Amiket veszel azok viszonylag sokáig kitartanak, szóval nem vészes. Viszont azt nem tudni, hogy a minimálbérből ketten mennyire jöttök ki. Ha hó végén éheztek csak mert vettél valami kencét, akkor viszont vissza kéne fognod a költekezést, amíg találsz munkát.


Egyedül a testradírt nem értem. Teljesen felesleges külön venni, hisz a só vagy cukor ugyanolyan jó és olcsóbb is. A hővédő se ér egy fabatkát.

2015. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%

Nem az számít, ki mit érdemel meg... Hanem hogy mire jut és mi szükséges és mi nem. A fickó is akarhat ilyeneket, de vajon belefér havi 10-15 ezer kozmetikumokra?

Nem is tudjuk, mennyit kell költeniük alapdolgokra, mennyi marad havonta...

2015. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Amarok Tonrar ***** válasza:
19%

"Nem az számít, ki mit érdemel meg... Hanem hogy mire jut és mi szükséges és mi nem. A fickó is akarhat ilyeneket, de vajon belefér havi 10-15 ezer kozmetikumokra?

Nem is tudjuk, mennyit kell költeniük alapdolgokra, mennyi marad havonta..."


Ezért írtam feltételes módban. Nem ismerjük sem a kérdezőt, sem a barátját, sem a helyzetüket. Egy példát vázoltam csupán. Nekem igazából az gyanús, hogy minden ennyire ki van számolva, szerintem több lesz az havonta, ha rendesen összeadjuk. De tegyük fel saját lakásban élnek, nincs bérleti díj, fűtésszezonon kívül szerintem belefér ennyi.

2015. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!