Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a férfi hozzáállásról?

Figyelt kérdés
Húszas éveimet taposó nő vagyok. Dolgozom, több, mint egy éve van párkapcsolatom. Mostanában főleg apukámmal vannak konfliktusaink itthon,ezért úgy gondoltam egy év múlva elköltözöm. Több minden is közrejátszik, lényeg, hogy már elindult bennem ez a gondolat/érzés. Magától értetődik, hogy én a barátommal terveztem el ezt a folyamatot. A bökkenő az ő hozzáállásában van. Szerinte erőltettem, mikor felhoztam vagy 2x a témát. Persze nem annak szántam, de ő sem tiltakozott ellene, csak hát hogy is mondjam....beszari. Ő még 5 naptól sosem volt távolabb az otthon melegétől és anyucitól. Neki ez nehezebb elhatározás, mint nekem, aki 4 évig kolis volt az egyetemen. Talán még ez érthető is, na de nekem akkor is furcsa. Tegnap ő hozta fel a témát, miszerint mióta én nem hozom fel és nem "erőltetem" azóta ő is azt érzi, hogy szeretne már jövőre külön menni és velem lakni, mert jó érzés belegondolnia. Most komolyan, ezt érti valaki??? Túlvagyok egy sikertelen hosszú kapcsolaton, ezért megmondtam neki, hogy én nem fogok várni 3-4 évet csak azért, hogy hajlandó legyen megmozdulni. Én is szeretnék már pár év múlva gyereket, családot és lehet csúnyán hangzik, de nem akarok elpazarolni senkire éveket, akivel lehet nem is lesz jó az összeköltözés után. Ez lenne az erőltetés? Nálam nem ebben merül ki, elvégre nem rágom a fülét minden nap ezzel kapcs. Nősülni meg gyermeket ő is szeretne,de legidegesitőbb szokása az, hogy gyakran utalgat a gyermekünkre, a lánykérésre, lagzinkra. Majd ilyen és olyan lesz stb. Mondtam neki, hogy ezekről mind felesleges beszélni, mig nem lakunk együtt legalább egy évig. Egyszerüen nem értem ezt a férfi logikát... Szerintetek érthető a félelem és ez csak ilyen pasis pánik vagy csak rizsa az egész? Másrészt meg érzem nagyon, hogy szeret, senkitől sem kaptam még eddig ennyi bizonyitékot és bizom benne feltétlenül, ami nálam nagy szó.
2015. dec. 9. 19:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9%

szerintem tartsd nyitva a szemed ami a többi férfit illeti, aki tetszik, azzal bátran flörtölj, küldj neki jeleket, hogy szívesen megismernéd. Akár mondd is ki neki. Csak azért mert van párod (bár párnak nemigen nevezném azt, akivel még nem lakok együtt, bár ez lehet csak az én véleményem), nem azt jelenti, hogy nem ismerkedhetsz más férfiakkal. Főleg, hogy semmi kézzelfogható biztosítéka nincs meg egy komoly kapcsolatnak. Úgymint együtt élés, ennek hiányában eljegyzés.

Aztán, ha a randik vagy nevezzük úgy ismerkedések során megtetszik valaki más, nyugodtan cseréld le a mostanit.

2015. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
67%

eléggé irritáló személyiséged van, legalábbis így neten keresztül nagyon ez jön át.

arcban nem szenvedsz hiányt az biztos, az ilyen nők kerüljenek el jó messziről...

egyébként akármilyen hihetetlen, nem kell hozzá túl sok ész, hogy valakinek az írása, fogalmazása, és stílusa alapján lehessen róla egy valamire való képet alkotni, így látatlanban.

itt pl. próbálod felsőbbrendűnek, többnek éreztetni magad:


"beszari. Ő még 5 naptól sosem volt távolabb az otthon melegétől és anyucitól. Neki ez nehezebb elhatározás, mint nekem, aki 4 évig kolis volt az egyetemen"


a másik pedig, hogy kb annyira ismered az embereket és barátodat, hogy semennyire...


"Tegnap ő hozta fel a témát, miszerint mióta én nem hozom fel és nem "erőltetem" azóta ő is azt érzi, hogy szeretne már jövőre külön menni és velem lakni, mert jó érzés belegondolnia. Most komolyan, ezt érti valaki???"


szerintem nem kell hozzá sok ész, hogy tudjuk a választ miért mondta azt amit mondott, elárulom akkor: elbizonytalanodott, és volt ideje végiggondolni mindent, azért változott meg a véleménye.


"Túlvagyok egy sikertelen hosszú kapcsolaton, ezért megmondtam neki, hogy én nem fogok várni 3-4 évet csak azért, hogy hajlandó legyen megmozdulni."


ilyen stílusban nyilvánultál volna meg előttem, akkor úgy érzem könnyes búcsúval repültél volna kifelé az ajtón.


végül pedig undorító módon egy anonim oldalon fikázod az állítólagos barátodat:


"nem akarok elpazarolni senkire éveket, akivel lehet nem is lesz jó az összeköltözés után."

"legidegesitőbb szokása az, hogy gyakran utalgat a gyermekünkre, a lánykérésre, lagzinkra."


hidd el nekem, aki képes még ismeretlenül is ilyen stílusban megnyilvánulni a saját állítólagos barátjáról, nos annak a kapcsolatnak nem sok jövőt jósolok.

tudom majd most jön a lepontozás meg a fikázás és lekezelés, leszarom.

csak annyit mondok, hogy majd ne felejtsd el amit most mondtam neked, mikor majd nemsokára külön válnak az útjaitok :)

és még mindig azt ajánlom, hogy szabadítsátok meg magatokat ettől a kapcsolattól.

2015. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
66%

#11 te meg olyan sötét vagy mint az éjszaka...


"Csak azért mert van párod nem azt jelenti, hogy nem ismerkedhetsz más férfiakkal."


a nap aranyköpése komolyan mondom, nem tudom hogy röhögjek rajta, vagy szánjam ezt a szerencsétlent amiért képes volt ennyi ostobaságot leírni...

2015. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
49%
tudja a figura,hogy a házasság,gyerek tervezésel maga mellett tud tartani?!de ő erre még nincsen felkészülve csak nyomja a dumát ,mert ezt akarod hallani?
2015. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy sima hozzáállás, nem férfi hozzáállás. Nem férfi logika, nem is logika, hanem a gondolatai. Nem mindig racionálisak. De nem vagy szimpatikus.


Ti egy csapat vagytok, egy pár, vagy egy Cosmo tesztből a csajszika meg a pasika?

2015. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom a #2-hez, nagyon piacias, adok-veszek hozzáállást olvasok ki az írásodból. Vannak érzelmek is és lehet, hogy te egy érzelemszegény családban nőttél fel, a barátod meg egy meleg, szerető légkörben. Úgy gondolod, hogy bárkivel le lehet élni egy életet vagy gyereket összehozni és az érzelem meg semmi, csak a tárgyszerűség ?
2015. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ő a tipikus (mindenben) halogatós pasi, aki nem tud és nem is akar dönteni.


"mert jó érzés belegondolnia."

Jellemző mondat. Csak fantáziálgat és csak "belegondol" dolgokba. Cselekedni már nem az erőssége.


Ha valaki huszonévesen 5 napnál többet nem töltött el anyuci nélkül, az elég figyelmeztető jel.


Bő 1 év után illene megbeszélni, kinek mi a terve a jövőre nézve, megbeszélni, nem belegondolgatni és álmodozni. Felesleges 3-4 évet olyannal tölteni, akivel mást akartok.


Egyébként az is lehet, hogy rizsa az egész a részéről.

2015. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap ő hozta fel a témát, miszerint mióta én nem hozom fel és nem "erőltetem" azóta ő is azt érzi, hogy szeretne már jövőre külön menni és velem lakni, mert jó érzés belegondolnia. Most komolyan, ezt érti valaki???"


Most akkor mi bajod is van? Az, hogy kellett neki egy kis idő mire átgondolja? Ez a probléma? wtf??

2015. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lehetőséget.... :D Az, hogy nem vagyok szimpatikus, oké. De a lényeg az, hogy nem értettem mi volt ebbe rábeszélés meg erőltetés, holott 2x hoztam fel, másodszor pedig olyan formában, miszerint: Drágám, olyan karácsonyi hangulatba kerültem..most meg belegondoltam, hogy lehet jövőre ilyenkor már ketten ünnepelünk majd a kuckónkban...erre meg ő lehurrogott, hogy már megint miért kell felhozni, erőltetni....ezért vagyok pipa, ennyi...de ettől még nyilván szeretem, ezért is szeretnék költözni, na meg azért, hogy kiderüljön, hogy müködik e....eldöntöttük, hogy jegeljük a témát, nekem már a kedvem is elment ezek után, erre másnap felhozza ő hogy most már akarja, mivel én már nem ???? Na ez az a logika amit nem értek....mint a gyerkőcöknek, amikor mondod, hogy ne csináld, csinálja..amikor mondod, hogy csináld ezt-azt az istennek sem csinálja...ez tök olyan, de ez kb. 5 éves szint szerintem....de ha ti értitek ezt, akkor jó, én ezek szerint retard vagyok....az meg, hogy megmondtam neki, hogy nem várok arra még két évet, mig ő felébred a csipkerózsika álmából, hogy költözzünk vagy sem az szerintem korrekt dolog...persze már túlvagyunk a szépen elmondtam verzión is...de amikor olyat állit, hogy én erőltetem és ez nem igaz attól felmegy a pumpa
2015. dec. 9. 21:28
 20/35 anonim ***** válasza:
64%

"eldöntöttük, hogy jegeljük a témát, nekem már a kedvem is elment ezek után, erre másnap felhozza ő hogy most már akarja, mivel én már nem ???? Na ez az a logika amit nem értek....mint a gyerkőcöknek, amikor mondod, hogy ne csináld, csinálja..amikor mondod, hogy csináld ezt-azt az istennek sem csinálja...ez tök olyan, de ez kb. 5 éves szint szerintem....de ha ti értitek ezt, akkor jó, én ezek szerint retard vagyok....az meg, hogy megmondtam neki, hogy nem várok arra még két évet, mig ő felébred a csipkerózsika álmából, hogy költözzünk vagy sem az szerintem korrekt dolog...persze már túlvagyunk a szépen elmondtam verzión is...de amikor olyat állit, hogy én erőltetem és ez nem igaz attól felmegy a pumpa"


Igen "retard" vagy. Konkrétan egy nap telt el, míg átgondolta, hogy költözzetek. Talán szerinted el kellett volna kezdenie csomagolni,a amikor kiejtetted a szádon? Esküszöm te vagy a leggyerekesebb a történetben.

2015. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!