Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válni vagy sem? Avagy egy...

Válni vagy sem? Avagy egy lúzer férj sirámai?

Figyelt kérdés

A felesègem teljesen tonkretesz. Nulla elismerèst, figyelmet, szeretetet kapok tôle. Ertsd ugy hogy a ceges buliban az ittas kolkegak olelgetese tobb mint amit ô nyujt.

Probalom realisan nezni a dolgokat, de nem ertem. Sokat keresek (sajat erobol tobbszoros hatranyos helyzetbol kuzdottem fel magam!), szep otthont teremtettem, nem iszok, nem csalom meg,(pedig okom es lehetosegem is lenne!) minden este en furdet, etetem, altatom a picit, hetkoznap is felkelek hozzà èjjel stb.

Màr sportolni sem jarok pedig az èletem vol. evente max 4-5 estèt nem vagyok otthon annak a fele ceges ugy...

Teszem a dolgom itthon is, igaz kicsit ràèrosen de furok-faragok. Neha noszogatnia kell mondjuk.

Nem verem, ugrok ha kell valami, idonkent tiszta lapot nyitok es kedveskedem - de a befektetett energia tizede aem jon vissza....

Nem vagyok tokeletes, csak szeretem a bèkèt, nyugalmat, biztonsagot es josagos szeretetet. Azt gonddolnam sok valas hatterenek elilvasasa utan hogy a nok pont ilyeen fèrjre vagynak....



2015. dec. 12. 12:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld megbeszélni vele. Ha nem változtat, akkor lapát. Ne éld le az életed egy ilyen nő mellett
2015. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

A leírtak alapján (szerintem) átestél a ló túloldalára. Amit teszel azt a párod már természetesnek veszi és ami természetes azt az ember csak akkor értékeli amikor elveszíti.

Első körben én újra sportolni kezdenék. Olyan dolgokat tennék amik nekem okoznak örömöt. Éreztetném vele, hogy a párkapcsolat nem arról szól, hogy te kiszolgálod. Ha nem javul a helyzet akkor érdemes lehet elgondolkodni a váltáson. De mindenképpen tartsd szem előtt azt is, hogy mi a legjobb a picinek...

2015. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

És te mennyi figyelmet és szeretet adsz neki?

Mert hogy nem vered és foglalkozol a gyerekkel, az mondjuk alap dolog.

2015. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
47%
A feleségednek is lenne alkalma sportolni? Vagy ez csak neked jár?
2015. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%

Amiket leírtál azok alap dolgok. Még jó, hogy nem vered, nem csalod, foglalkozol a saját gyerekeddel, meg eljársz dolgozni. Ez természetes, ettől még nem lesz boldog egy párkapcsolat.

Te adsz neki elismerést, figyelmet, szeretetet? Elhívod/elviszed őt étterembe, vagy akármilyen felnőtt programra, ahol ő is fel tud töltődni?

2015. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mekkora a pici. Tudod amikor egy nőnek gyermeke születik, onnantól kezdve elsősorban anya lesz, utána feleség. Nem tudom, hogy milyen nehézségek vannak a baba körül, mennyire tud fellélegezni, pihenni. Nem jó így ahogy vagytok, de próbálj vele beszélgetni, megérteni. Mond el azt, hogy mi bánt, kérdezd meg, hogy ő mit érez. Járj el sportolni, neked is kell valami kikapcsolódás. lehet, hogy én vagyok a béna, de amikor a fiunk megszületett, az első időben nem tudtam olyan feleség lenni mint előtte, (ugyan olyan soha nem leszek, mert előtte csak a férjem volt, de most már gyermekünk is van) mert nekem is meg kell tanulni az új szerepet kezelni, helyre rakni magát a megváltozott életben.
2015. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%

klasszikus esetről van szó.

ha a férfi mosogat, többé nem férfi a nő szeme elött

de nem minden nő ilyen.

sajnos te alaposan mellényultál, ugyanakkor elég sok nő ilyen, igy ez nem csoda.

nem fog változzni a helyzet, ha kevesebbet teszel az lesz hogy keveset teszel, semmit se fog számitani, hogy korábban többet tettél.

ha elhagyod lehet, hogy észbekap, és visszakönyörög, de ha visszamész, elég hamar visszamegy minden a régibe.

érdemes keresni olyan nőt aki megbecsül.

szép otthont teremtettél, ahol noszogatnak?

hát nem tudom, énnem dolgoznék és teremtenék otthont azért, hogy legyen hol noszogatni engem.

2015. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigieket. Az utolsi haromnak; az Alap dolgokat azert irtam mert a helyzet az hogy sajnos sok helyen nem alap...

Igen, en mindent igyekszem megadni neki. Alkalom nelkuki virag stb

De egy ideje mar en sem adok annyit mert nulla jon vissza..,

Igen elmehetne sportolni vagy barhiva de lusta es nincsenek baratai sem...,

2015. dec. 12. 13:06
 9/31 anonim ***** válasza:
20%

hogy a kérdésre is válaszoljak, igen luzer az a férfi aki ilyen nőnek mosogat, végzi a házimunkát, otthont teremt. az ilyen nőnek egy macso kell aki elnyomja és kiszolgáltatja magát.

érdemes keresni egy rendes nőt aki nem igy áll hozzá ahhoz aki szintén rendes.

2015. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

6-ik holgynek: masfel eves

Megertem amit irsz, de maximalisan kiveszem a reszem a gyerekkel kapcsilatos dolgokban. Vmelik nap a facen likeoltak egy ferfit mert egy este elengedte felesèget, furdet, etet, altat aztan ezt kiirta higy milyen k@@@@ buszkue magara.... Na ezt csak azert irom ide mert rn ugye kn minden nap igy vagyok vele es nulla koszonet vN benne...

2015. dec. 12. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!