Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válni vagy sem? Avagy egy...

Válni vagy sem? Avagy egy lúzer férj sirámai?

Figyelt kérdés

A felesègem teljesen tonkretesz. Nulla elismerèst, figyelmet, szeretetet kapok tôle. Ertsd ugy hogy a ceges buliban az ittas kolkegak olelgetese tobb mint amit ô nyujt.

Probalom realisan nezni a dolgokat, de nem ertem. Sokat keresek (sajat erobol tobbszoros hatranyos helyzetbol kuzdottem fel magam!), szep otthont teremtettem, nem iszok, nem csalom meg,(pedig okom es lehetosegem is lenne!) minden este en furdet, etetem, altatom a picit, hetkoznap is felkelek hozzà èjjel stb.

Màr sportolni sem jarok pedig az èletem vol. evente max 4-5 estèt nem vagyok otthon annak a fele ceges ugy...

Teszem a dolgom itthon is, igaz kicsit ràèrosen de furok-faragok. Neha noszogatnia kell mondjuk.

Nem verem, ugrok ha kell valami, idonkent tiszta lapot nyitok es kedveskedem - de a befektetett energia tizede aem jon vissza....

Nem vagyok tokeletes, csak szeretem a bèkèt, nyugalmat, biztonsagot es josagos szeretetet. Azt gonddolnam sok valas hatterenek elilvasasa utan hogy a nok pont ilyeen fèrjre vagynak....



2015. dec. 12. 12:47
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
24%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Szerintem keress egy kedves és értelmes nőt, őt tedd ki a házból, bár szerintem ebből sem értene. 55/n voltam
2015. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

1 tudom mit jelent egedz nap gyerekezni nagyon kemeny tudom.

2. Piedesztara emelem magam? Nem hinnem. A helyzetet vazoltam fel. Tèny, hogy a tobb szempontbol is boven atlagon felul teljesitek!

Èn elsimetem ot, dicserek, kedveskedek. Nem varom hogy minden este terdeljen elottem (soha nem teszi...) de hogy meg kikeszit azzal hogy aprosagokon civakodik ez oszinten kihoz a sodrombol.

Tudjatok ugyis a celt ezzel az irassal is: ki kell irnom magambol a gyerek erdekeben kozben pedig a joindulatu tanacsokat megfogadom. A beszelgetes mar tobbszot volt, az a vège higy èn vagyok a senki....

2015. dec. 12. 14:25
 23/31 anonim ***** válasza:
56%

Most hülyézted, kváztad le két egymást követő kommentben!

Hol itt a szeretet, szerelem, tisztelet, megbecsülés?

2015. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
2015. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
69%

Hoppácska... Itt kerestél szeretőt a gyakorin? Qrva gazdag lehetsz, ha még nívósabb társkeresőre se futja...:D


Úgy hiszem, ezzel le is zárhatjuk a témát. És igazad volt, tényleg lúzer vagy.:-)

2015. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
74%
:) Válni. A feleséged csak jobban jár.
2015. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
19%

figy. menekülj. Maradj apa. de ez nem egy társkapcsolat.


Apám járt így.. végül alkesz lett... Anyám mindent kiszívott belőle, és tönkrement bele. El kellett volna válnia. De anyu nem akart csak különélni, még abba is belement... Mai napig nem tudjuk tesómmal miért nem volt anyunak semmi se elég, jókereset státusz, többdiploma... De mindig azt mondja mégtöbbre lett volna képes apám, azért nem volt elégedett... Holott apám járt még a szülőire is, ő vitt minket kirándulni, ő segített ha baj volt.. soroljam?? ez a gyerek oldala... Amit írsz, az ehhez hasonlít. menekülj!! hidd el, jár a boldogság. Evvel az emberrel nem sikerült, keress egy támogatót, és maradj apuka.

2015. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
nem luzer vagy hanem user mert beregisztráltál ide
2015. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én tudtam értékelni a rendes férfiakat! Ja várj.... Egy sem volt, mert mindnek a hisztis dög kellett!

Figyelj, gondolom élvezed, azét vagy vele. Ha nem, akkor hagyd el.

2015. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

az unalom mindenhova beüt elöbb utobb

a szülés után ne várd hogy a farkincádra ugrik

azért meg nem jár aranyérem mert foglalkozol a saját gyerekedel és dolgozol

beképzelt puhap'cs vagy

sokkal jobb lesz mindenkinek nélküled

2015. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!