Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válni vagy sem? Avagy egy...

Válni vagy sem? Avagy egy lúzer férj sirámai?

Figyelt kérdés

A felesègem teljesen tonkretesz. Nulla elismerèst, figyelmet, szeretetet kapok tôle. Ertsd ugy hogy a ceges buliban az ittas kolkegak olelgetese tobb mint amit ô nyujt.

Probalom realisan nezni a dolgokat, de nem ertem. Sokat keresek (sajat erobol tobbszoros hatranyos helyzetbol kuzdottem fel magam!), szep otthont teremtettem, nem iszok, nem csalom meg,(pedig okom es lehetosegem is lenne!) minden este en furdet, etetem, altatom a picit, hetkoznap is felkelek hozzà èjjel stb.

Màr sportolni sem jarok pedig az èletem vol. evente max 4-5 estèt nem vagyok otthon annak a fele ceges ugy...

Teszem a dolgom itthon is, igaz kicsit ràèrosen de furok-faragok. Neha noszogatnia kell mondjuk.

Nem verem, ugrok ha kell valami, idonkent tiszta lapot nyitok es kedveskedem - de a befektetett energia tizede aem jon vissza....

Nem vagyok tokeletes, csak szeretem a bèkèt, nyugalmat, biztonsagot es josagos szeretetet. Azt gonddolnam sok valas hatterenek elilvasasa utan hogy a nok pont ilyeen fèrjre vagynak....



2015. dec. 12. 12:47
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%

Akár kamu a kérdés, akár nem, engem a válaszolók megerősítettek, hogy soha az életben nem vállalok gyereket a mai, családanyának alkalmatlan nők közül senkivel!


Még a kérdező van leszólva, meg állítólag ő emeli piedesztálra magát? És a nő mit csinál? Othhon van főz, meg megnyomja a mosógépen a gombot? Hűha! A férj meg felépített egy otthont, amit karban tart (írta, hogy fúr-farag) és munka után még besegít amibe tud.


Undorító, hogy sajnáltatják magukat azok az "anyukák" akik gyerekvállalás után otthon vannak és figyelni kell a gyerekre. Komolyan undorító.


Kérdező: ha a kérdés valós, akkor valóban válj! Majd megtanulja a "feleséged", hogy mit veszített.

2015. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!