Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egyedül karácson...

Mit csináljak egyedül karácsonykor?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, szüleim, nagyszüleim már nem élnek. Más rokonok vannak ugyan, de egy kezemen megtudom számolni hányszor találkoztam velük.

Barátaim terhére nem akarok lenni, mert voltak akik meghívtak magukhoz.Azt mondták nyugodtan tölthetem velük és a családjukkal az ünnepeket, de számomra ez kényelmetlen lenne és nem is illik.

Mit tudnék csinálni?

22/F



2015. dec. 16. 00:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem menj nyugodtadtan el a barátaidhoz, nincs abból semmi. Én tavaly voltam így, feldíszítettem a fát és csak sírtam állandóan, hogy milyen rossz egyedül, szóval tudom mit érzel. De mostanra egésznapos alvást, pihenést terveztem, úgy vagyok vele, hogy nem érdekel a karácsony. :)


21/L

2015. dec. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Netezni, filmezni szoktam.
2015. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én azért kényelmetlenül érezném magam, a karácsony mégis csak családi ünnep.


Sajnálom,hogy te is egyedül leszel. Nem tudom, talán jövőre én is tovább tudok lendülni ezen, de ez lesz az első,hogy nincs családom akivel lehetnék :(

2015. dec. 16. 00:41
 4/30 A kérdező kommentje:
#2 És milyen filmeket? Úgy értem, inkább ünnepieket vagy valamilyen akciófilmet, hogy ezzel is eltereld a gondoltaidat?
2015. dec. 16. 00:43
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a második, de rájöttem azzal hogy szomorkodok nem lesz jobb sajnos. Inkább vicces filmet nézz. Mostanában kijött sok jó film. :)
2015. dec. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
95%

Sziasztok!


Idén úgy néz ki, sajnos én is egyedül leszek karácsonykor, de most látom, hogy az enyém nem kivételes eset...


Miért nem futunk össze páran?


A semminél az is jobb. :)


27/F

2015. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem rossz ötlet, de hát attól függ ki merre lakik. :)

1#

2015. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Én megfogadtam, ha valaha az életben egyedül kéne karácsonyoznom, útra kelnék, és felajánlanám segítségemet valami étel-osztó csoportnak, mint étel-osztó segéd, vagy akármi, csak segíthessek... ha pedig nem ez, csak lazulás, akkor elmennék aznap Krisna-völgybe (nem tudom, ez költség vagy sem, de hallottam róla, hogy aznap ott valami érdekes közösségi összejövetel van, és mindenkit szeretettel várnak az országból, én még sosem voltam) szóval nem ülnék otthon semmiképp. Karácsonykor, még Szenteste is nagyon sok közösségi összejövetel van szerte az országban, minden évben mást próbálnék ki :) ülne otthon a fene :D
2015. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
83%
Utolsó, ez se rossz ötlet! :)
2015. dec. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Én szivesen ülnék itthon, mivel sokat dolgozok. :D
2015. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!