Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egyedül karácson...

Mit csináljak egyedül karácsonykor?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, szüleim, nagyszüleim már nem élnek. Más rokonok vannak ugyan, de egy kezemen megtudom számolni hányszor találkoztam velük.

Barátaim terhére nem akarok lenni, mert voltak akik meghívtak magukhoz.Azt mondták nyugodtan tölthetem velük és a családjukkal az ünnepeket, de számomra ez kényelmetlen lenne és nem is illik.

Mit tudnék csinálni?

22/F



2015. dec. 16. 00:27
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
82%
Ez rám is igaz :D
2015. dec. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező alszik. :D de bocsi ha tévedek. :Dmajd jelezzetek :)
2015. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
39%
Vágj ki egy fenyőfát és díszítsd fel.
2015. dec. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Carragher_x ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy a barátaid terhére lennél. Én is hívtam meg közeli barátomat magunkhoz karácsonyozni, amikor tudtam, hogy egyedül lenne, egyáltalán nem teher az ilyen egy barát szemében sztem, sőt egy távoli, évente egyszer-kétszer látott nagyinál, anyósnál, akit még csak nem is feltétlen kedvel az ember ezerszer kívánatosabb az ünnepi asztalnál egy barát:)
2015. dec. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
46%
Meny el dolgozni dupla bér van ës nem unatkozol én is ezt teszem
2015. dec. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
44%
"Meny el" gondolom közmunkás vagy...
2015. dec. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Carragher_x ***** válasza:
94%

""Meny el" gondolom közmunkás vagy..."


Vagy ex köztársasági elnök.

2015. dec. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem él a közeli családom, de egyik évben pont úgy jött ki a lépés, hogy augusztusban már el lett rendezve, hogy ők repülnek ki nagyszülőkhöz külföldre karácsonyozni, én meg maradok itthon a sok éve meglévő barátomnál. Nos a barát 2 hónappal később egy részéről megcsalás miatt szakításra került, repülőjegy meg már nem volt, szóval egyedül maradtam, mert távoli rokonság nincs. Barátaim száma limitált. Nagyon szar volt... szenteste mirelit pizzát ettem meg elég csúnyán berúgtam. Másnapra már volt társaságom, az egyik barátnőm átjött és főzőcskéztünk. Ma már ha így járnék máshogy csinálnám. Pl. ha meghívnak átmennék. Vagy filmet néznék pia nélkül, esetleg csak sétálnék a városban koraeste, mert annyira szép a díszkivilágítás.
2015. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
92%

én is ugy gondolom, hogy nem lennél a barátaid terhére.


a barátnom sajnos egyedul van (se család, se gyerek, se férj..se macska, se kutya). kuldtem neki a repjegyet és velunk lesz 2 hétig :-D legnagyobb oromunkre!

2015. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már egyedül karácsonykor, mert nagyon rossz családból jövök. Inkább a magány, mint ők. 24-én este egyedül voltam, filmeket néztem (csakis olyanokat, amik átmossák az ember lelkét és széppé varázsolják a rossz napokat is) 25-én és 26-án étterembe mentem (jó sokáig spóroltam rá előre, de nagyon megérte), este pedig színházba. Nem szégyellem: mesejátékok voltak és a Diótörő. Isteni jól éreztem magam.


Ha nem arra koncentrálsz, hogy a karácsony a családok ünnepe, és arra, hogy neked már nincs, akkor megtalálhatod azt is, ami a jó benne: pl. 25-én hajnalban járni a várost, és élvezni a magányt, a csendet.

2015. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!