Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan neheztel anyu a...

Jogosan neheztel anyu a nővéremre a karácsonyi menü miatt? Csak szerintem problémázik semmiségen?

Figyelt kérdés

Nővéremék idén vettek egy családi házat, így (idén először) nem itthon lesz a karácsonyi ebéd, hanem náluk. Ott lesznek a szüleink, a férje szülei, a testvérek és a mi nagyszüleink.


A nővéremmel, a sógorommal és a vőlegényemmel közösen készítjük el a karácsonyi menüt. Lesznek klasszikus dolgok, halászlé, töltött káposzta, bejgli pl. De a nővérem fog sütni lassagnát, mert azt sokan szeretik a családban. Na anyu ez utóbbin van kiakadva, hogy képzeli a nővérem hogy ilyen "ételnek nem nevezhető valamit" tesz a karácsonyi asztalra.

Napok óta ezen problémázik, mintha nem is tudom mit követett volna el a nővérem. Ráadásul csak rá haragszik, pedig mi is egyetértünk vele.


Mit kezdjek vele? Vagy hagyjam rá, addigra megemészti? Csak olyan idegesítő, szó szerint ezzel kel és ezzel fekszik.


2015. dec. 16. 10:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem... van közte olyan kaja is, amit anyukád szeret, nem? Akkor semmi probléma. Nekem annyi lenne a bajom ezzel a menüvel, hogy nem bírnám mindet végigenni, pedig ezeket mind nagyon szeretem. :)
2015. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
88%

Én a nővéred helyében 100%, hogy nem főznék neki. Azért álljon meg a menet. Ki van nyalva a feneke, van neki klasszikus kaja, ne szóljon már bele, hogy más mit eszik.

Bár igazából mégis meghívnám, és rendelnék pizzát, az lenne a menü.

Az eszem megáll...

2015. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
90%

Bakker, akkor se lenne igaza, ha nen lenne klasszikus kaja. De van....

Speciel én nem is készülök (nincs is kinek), tegnapi levest ettem, meg sütöttem sütit, ennyi.

2015. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!