Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl vagytok már a karácsonyi...

Túl vagytok már a karácsonyi veszekedésen?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 16:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
79%

Ja, a szüleim veszekedtek, és jövőre ilyen nem lesz azt garantálom (ugyanis külföldre költözünk, és a karácsonyt csak kettesben töltjük párommal!).

A vita, hogy anya kiment az udvarra sepregetni, közben meg beragadt az ajtó, nem tudott bejönni, hívott telefonon, hogy kérjem már meg apát, hogy segítsen. Ő ezen teljesen kiakadt, hogy hát minek ment ki anya, feltétlenül most kellett? (Én itt belekotyogtam, hogy előbb utóbb úgyis kiment volna valaki, nem élhetünk bezárva).

Na akkor apa: A k. életbe, az istenit, f.-ért mentél ki?, a k. életbe blablabla

Anya: azért mert, ne beszélj így velem, blablabla


Boldog karácsonyt!


Amúgy szeretik egymást, csak ilyenkor mindig van valami hiszti...

2015. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk kivételesen nem volt... max. a kicsi összekapás, hogy hogy kell belerakni az elemet az új társasba, anyu vs. apu... de én örülök, hogy ennyi volt csak, mert általában ilyen többperces üvöltős magánszámuk mindig szokott lenni karácsonykor.
2015. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
23%

29-es voltam. Nem tudom, hogy melyik ostoba pontozott le, úgyhogy most gyk-ra veszem a figurát, hátha ez már átmegy:


A Kérdező agresszor, a kérdése agresszori kérdés. Kész tényként, megtörtént, már meglevő eseményként tekintve kérdezi másoktól azt, amiről halvány fogalma sincsen, hogy egyáltalán megtörtént-e. Ezzel minden embert magyarázkodásra és védekezésre kényszerít. Ez nagyon durva agresszori viselkedés.


Én voltam a 29-es válasszal az egyetlen emebr, aki TUDATOSAN választoltam neki, úgy, ahogyan az ilyen agreszor ilyen kérdésre ezt megérdemli. Tehát aki lepontozott, az most gondolkodjon el szépen azon, hogy mit tett.

2015. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A te válaszod pont olyan agresszív volt, mint a kérdés.
2015. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!