Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom azzal piszkál,...

Az anyósom azzal piszkál, hogy nem látogatom elég gyakran. Mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés
Hetente 1-2 alkalommal mindenképp látogatom, eddig volt, h gyakrabban is mentem, mert erőszakoskodott, de elhatároztam, h nem engedek ennek és maradok a heti 1 (-2)-néll, ahogy kedvem tartja. Párom természetesen mehet gyakrabban is, ha akar.
2010. márc. 25. 09:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
engem azért nyaggatnak a dédik, nagyszülők, mert a gyereket nem viszem elégszer....igazából én mindig azt mondom, h menni kell ide meg oda és nem jut mindenre idő,azért ezek általában pofavizitek....valljuk be....sajna aki akarja az megérti, aki nem az nem....dolgozol, fáradt vagy...stb. ez nem is hazugság, ha nem akarja nem fogja elfogadni!
2010. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de légyszi, negyedszer már ne küldd el..
2010. márc. 25. 10:15
 13/23 anonim ***** válasza:
Állj elé, tedd a kezed a fejére, nézz a szemébe, és mondd.......Múkodj! :D
2010. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Muhaha.

Normális választ, légyszi!

2010. márc. 25. 10:34
 15/23 anonim ***** válasza:
bocs, megkattant az internet, nem akartam papagáj lenni....:)
2010. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

szerintem mondd meg neki, hogy sok dolgod van és azok fontosabbak, mint az, hogy oda járj, ha meg segíteni van kedve, nyugodtan mehet neked felásni a kertet:)


nem utolsó sorban én mondanám neki, hogy ne haragudjon anyuka, de az anyámat nem látogatom annyiszor, ahányszor magát!

2010. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam neki, de az volt a válasza, hogy: De a te anyádnak ez nem igénye. (Dehogynem, csak megérti, hogy az embernek magánélet is kell, és nem követelőzik.)
2010. márc. 25. 11:25
 18/23 anonim ***** válasza:

Vagy mond ezt!


-Mama az Isten áldja meg! Lassabban rágja az a kavicsot!

2010. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ki mint él, úgy ítél. Sajna ez a drága anyósodra is illik, azok alapján, ahogy a reakcióit és a hozzáállását leírtad. Néha érdemes ütköztetni a nézeteket, konfliktusba kerülni a másikkal, esetleg összerúgni a velük a port. Az "erősebb kutya b.aszik" elve alapján ezekből az apró játszmákból azok jönnek ki győztesen, aki életvitele, gondolkodása a másikat tisztelő, figyelmes. Ha nem vagytok semmiféle függőségben tőle (anyagi / lelki), akkor nincs semmi gáz, meg lehet mutatni nyíltan is, mit gondoltok. Nincs vesztenivalótok. Mint annak a többszáz anyós/após-ügyben ide beírónak.

Hajrá!

2010. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha nem tiszteli a véleményedet annyira, hogy kuturáltan megbeszéljétek, akár teljesen is elmaradhatnál, hadd legyen rossz a kapcsolat.
2010. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!