Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom azzal piszkál,...

Az anyósom azzal piszkál, hogy nem látogatom elég gyakran. Mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés
Hetente 1-2 alkalommal mindenképp látogatom, eddig volt, h gyakrabban is mentem, mert erőszakoskodott, de elhatároztam, h nem engedek ennek és maradok a heti 1 (-2)-néll, ahogy kedvem tartja. Párom természetesen mehet gyakrabban is, ha akar.
2010. márc. 25. 09:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nem hogy elfoglalná magát valamivel, pl: dolgozna/takarítana

ha mindig az lesz, amit ő akar, előbb-utóbb azt is megmondja, mikor feküdj le a pároddal.

2010. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát végigolvastam és látom, hogy az már nem működik, amit javasolni akartam először, hogy ülj le vele beszélni, mondd el neki, hogy más dolgod is van, nem vagy otthon egész nap mint ő (gondolom én). De ezek szerint falra hányt borsó.... Akkor viszont állj a sarkadra és valóban ne engedj a 28-ból, csináld úgy, ahogy jónak látod, ha nyaggat, akkor mondd meg neki, hogy ennyiszer jössz és pont, vita lezárva, ha tovább vitatkozik, még ennyiszer sem jössz, mert neked erre nincs szükséged. Akkor ezek után már ő tehet arról, ha nem lesztek jóban. Férjed mit szól a szituhoz?
2010. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Hát még nem igazán derült ki, mert eddig mászkáltam át, ahogy fütyült az anyja, utána meg morgós voltam itthon. Ez az új stratégia, amit az utolsó válaszoló írt. Férjem mehet ahányszor akar, de engem ne ugráltasson.

Férjemmel szerintem ma este tisztázzuk ezt a dolgot, a tényleges hatás meg idővel derül csak ki.

2010. márc. 25. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!