Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, ha nem betétet, hanem tampont szeretnék használni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek anyukámmal beszélgetni. Úgy érzem nem ért meg engem. Ha mondok neki valamit, vagy kinevet, vagy leszid. Szóval nehéz dolog. És problémáim vannak a betéttel, mikor megvan. Mindig elcsúszik, átázok, tiszta vér leszek odalenn mindenütt, és utálom. Kényelmetlen. Nem szeretném használni. Tamponhasználatról sok mindent olvastam. Meg kérdeztem az iskolai védőnőt, és azt mondta hogy használhatom. Csak anyukámnak nem tudom, hogy hogy mondjam el. :$ Légyszi segítsetek. Sürgős...

14/L


2010. márc. 25. 19:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
anya tampont akarok használni. kb így.
2010. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
sehogy, bemész a boltba és megveszed magadnak a tampont.
2010. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

ülj le vele, és mondd h most beszéljetek komolyan... magyarázd el ezeket a dolgokat neki, és akk jobb lesz köztetek a kapcsolat :DD


14L

2010. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
95%
Ha tényleg ilyen rossza a viszonyotok akkor ne mondd el neki. nem drága egy doboz tampon 300-800ig ennyi pénzt meg egy hónapba össze tudsz spórolni:)
2010. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem simán mondhatod a boltban, hogy kipróbálnád a tampont, mert a betét kényelmetlen
2010. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
csak lazán. bedobod a témát, hogy jó lenne egy másik betétet kipróbálni, mert ezzel a mostanival átázol. jó lenne egy másik fajta betét vagy tampon... és már a témánál is vagy...
2010. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell anyukádnak tudnia, hogy te mit használsz? Ha ő szokta venni a betéteket, akkor talán megmondhatod, hogy ezután majd veszel te magadnak, olyat, amilyet szeretsz.
2010. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%

Én sem mertem elmondani régebben anyukámnak, hogy már nem szeretnék betétet használni. Kényelmetlen volt a betét, ráadásul már minden iskolatársnőm tampont használt, és tesin mindig égtem, hogy kilóg a betét szárnya (persze tudom senki se azt nézte, én akkor is kínosan éreztem magam).

Én megvettem magamnak a mini tampont, és szépen elkezdtem használni. Aztán egyszercsak meglátta a táskámban, és megkérdezte, hogy miért nem mondtam el neki, ő megvette volna. Rosszul esett neki, hogy nem bíztam benne. Az én kapcsolatom sem volt jó vele (sőt most sem az). Hogyha tényleg nagyon nem mered neki elmondani, akkor vegyél magadnak, de szerintem megérne egy misét.

21L

2010. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
98%
Mondd azt, hogy beszélgettetek a mesi nehézségeiről a lány osztálytársaiddal, és mindenki tempont használ a kényelem, tesiórák, biztonság miatt. Ezért te is szeretnéd kipróbálni, legyen szíves legközelebb azt venni neked. Ennyi. Ezt megérti minden anyuka. Szia: egy anyuka:)
2010. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
hát ha szóba kerül,h betétet megy venni, mond h inkább tampont szeretnél használni, tesióra stb....vagy vedd meg
2010. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!