Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, ha nem betétet, hanem tampont szeretnék használni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek anyukámmal beszélgetni. Úgy érzem nem ért meg engem. Ha mondok neki valamit, vagy kinevet, vagy leszid. Szóval nehéz dolog. És problémáim vannak a betéttel, mikor megvan. Mindig elcsúszik, átázok, tiszta vér leszek odalenn mindenütt, és utálom. Kényelmetlen. Nem szeretném használni. Tamponhasználatról sok mindent olvastam. Meg kérdeztem az iskolai védőnőt, és azt mondta hogy használhatom. Csak anyukámnak nem tudom, hogy hogy mondjam el. :$ Légyszi segítsetek. Sürgős...

14/L


2010. márc. 25. 19:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
Útolsó vagyok amugy meg ezt minden nő megérti :D
2010. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
90%
Tök egyszerű.Mond meg neki,hogy nappalra szeretnél tampont mert a betét kényelmetlen,de éjjelre marad a betét.
2010. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
97%
Anya képzeld ma az egyik barátnőm kölcsönadott tesire egy tampont mert szerinte tök kényelmes és tényleg sokkal jobb ezentul nem használhatnék inkább azt?
2010. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
írj nekem egy címet priviben, küldök neked egy doboz tampont:)) állok minden költséget:) beixelem hogy csak te vehesd át:) más ne!
2010. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

Hát én 16, 5 éves vagyok és talán ha jólamlákszem 2 menstruációmig használtam betétet majd mini tampont most peig ormált:)

Mond anyukádnak: Anya mi lenne ha kipróbálnám a tampont soklánynak bejött már és nagyon sokan hasznéélják... bár ez attól függ emrt az én anyukám modern é smondta hogy jó veszek hasznéd elmagyarázta a dolgokat...

ha a tied kissé viszamaradottam féle akkor nehezebb lessz :$

2010. márc. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Én magamnak vettem 1 kis dobozzal kipróbálni, majd utána közöltem, hogy mostantól ilyet kérek, mert tök jó. Aggodalmaskodott, hogy egészséges-e, de nem nevetett ki, hanem megvette.
2010. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én is magamnak vettem a tamponokat,anyám soha nem vett,mert szerinte egészségtelen vagymi.A betétet én is utálom.
2010. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
91%
Így: Anyu inkább tampont használnék mint betétet.
2010. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
93%

szerintem egyszeru lenne ha megprobalnad anyuddal rendezni a kapcsolatodat....kesöbb nagyobb komplikacioid lehetnek´belöle....tanulsag:(

amugy vedd lazara amikor kettesben vagytok akkor kerdezd meg h mit gondol a tampon hasznalatrol, es mond el a problemadat....hogy miert szeretnel tamponra valtani

biztosan megfogja erteni....

2010. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én másképp csináltam... mert ő tampont használt, és nekiálltam kipróbálni. Amikor rájött, hogy rohamosan fogy a tampon a betét meg nem, leesett neki és vett szépen több tampont. Egyszerűbb volt, mint beszélni vele, mert jó ha köszönünk egymásnak...
2010. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!