Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg bunkóság,...

Most ez tényleg bunkóság, vagy csak nekem esik ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nagyon rosszul mennek a dolgaink anyagi téren, és sajnos nincs olyan hónap, hogy ne kelljen a végén kölcsönkérni. Nem is ez lenne a baj, hiszen egyszer fent, egyszer lent. De. A testvérem havi több százezer forintot keres. Még ezzel sincs baj. De folyton azzal jön, hogy ő mi mindent vett. 30 ezer forintos fülbevalót a másik testvérünk 6 hónapos gyerekének, meg mit tudom én milyen csili-vili dolgokat, ami még csak nem is kell neki. Míg az én gyerekeimnek még a napi szelet kenyeret is be kell most osztani. Ők nem kapnak tőle semmit, ez is rosszul esik, hogy az egyik testvére gyerekének vesz, a másik testvére gyerekének nem. Én úgy vagyok vele, vegyen, ha akar, nem érdekel. De ez így olyan, mintha direkt dörgölné az orrom alá. vagy csak én fújom fel? Már inkább nem is beszélek velük, mert folyton ez a téma, hogy mi mindent vettek.
2016. jan. 9. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Elsővel értek egyet, illetve kérdés, hogy tudja-e egyáltalán, pontosan milyen a helyzetetek. Valószínűleg nem az orrod alá dörgöli,amit vett, hanem egyszerűen örül neki.
2016. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Teszünk ellene, hogy jobb legyen, de persze ez nem megy egyik napról a másikra, hanem idő kérdése. Addig nehéz kihúzni valahogy tehát nem segélyből élünk, van munka, de most bejött egy pénzügyi zavar, ami nem a mi hibánk, és ami persze előfordul. Nem is ez a bajom, írtam, egyszer fent, másszor lent, lesz ez jobb is. A család tudja, hogy milyen a pillanatnyi helyzetünk, de csak a család. Ebben persze az öcsém is benne van. Nem turkálok a zsebében, ő mondja mennyi a fizetése, nem kérdezem, de ő csak a pénzről, illetve a pénzéről tud beszélni, más témája nincs. Nem várom el mástól, hogy etesse a gyerekeket, amit pedig kölcsönkérek, azt vissza is adom, szerintem az nem ingyen beesett pénz. Nekem az esik rosszul, hogy a húgom gyerekének aki ugyanúgy az unokahúga vesz, nem is kis értékben, az enyémeknek meg nem vesz egy szelet csokit sem. Vagy ha vesz, legalább ne reklámozza előttem.
2016. jan. 10. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!