Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság volt...

Szerintetek is bunkóság volt tőlem, hogy följelentettem anyám pasiját?

Figyelt kérdés

Vitatkoztunk, és fölpofozott. Elestem és fölrepedt a szám. Még aznap megtettem a följelentést. Anyám azóta szóba sem áll velem, azt mondta hogy tehettem ilyet, hogy lehetek ennyire bunkó, hogy följelentettem?

Szerintetek kinek van igaza?



2015. okt. 13. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
13%
Ez attól függ. Ha azért vitatkoztatok mert nem vagy hajlandó elmosogatni stb. miközben Ő dolgozik értetek, akkor igen. Nagyon aljas húzás volt.
2015. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
71%
Neked van igazad.
2015. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
30%

Az attól függ mi volt a témaindító és hova fajult. Ha szidtad az édesanyját akkor jogos volt a pofon.

Ha kamu kérdéseket teszel fel gykn, akkor is.

2015. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 A kérdező kommentje:
Jaj, nem erről van szó. Bocsánat, ezt kifelejtettem, hogy 20 éves vagyok, külön élek. Viszont a ház félig anyu nevén van, de ő elköltözött ehhez a barátjához. És azért jöttek most haza, mert a pasi ötlete volt, hogy adják el ezt a házat, és ők vennének egy újat, valahol vidéken, de mivel félig az enyém is, az én beleegyezésem is kell. Hát, mondom erről szó sem lehet, én nem hülyültem meg, és ezen kezdtünk el vitatkozni. Pontosabban, ő sértegetett meg elhordott mindennek, és egyszer csak nekem is elegem lett, és visszaszóltam, hogy most azonnal fejezze be, lehet, hogy anyámat sikerül kihasználnia (mert ő tartja el a férfit), de engem biztos nem fog. Hátat fordítottam neki, és ő ekkor jött utánam, és pofozott fel.
2015. okt. 13. 18:47
 5/109 anonim ***** válasza:
98%
Ha így történt jogosan jelentetted fel.
2015. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
11%
Anyukád elköltözött a barátjához - tehát gondolom a barátja lakásába \ házába - de azt állítod anyukád tartja el a mandrót?
2015. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 A kérdező kommentje:
Igen. Vagyis igazából nem is az ő háza, hanem az apjáé. Ő is ott él velük, csak az alsó szinten. A pasi kb. 3 hónapja mondott fel, mert bunkó volt a főnök. Elvileg.
2015. okt. 13. 18:56
 8/109 anonim ***** válasza:
5%
És mit akartál megoldani a feljelentéssel? Vagyis mi a te célod?
2015. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk hogy máskor ne emelhessen kezet rá, vagy az anyjára a pasi?
2015. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
4%
A feljelentesnek értelme nem volt, semmi koveyptkezmenzye nem lesz, max egy kis ejnye bejnye. Anyaddal viszont tönkre mehet egy életre a kapcsolatod
2015. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!