Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Az egyik...

Mit csinaljak? Az egyik tavolabbi fiu unokatesom ram van kattanva.

Figyelt kérdés

ma ramirt facebookon. es mondta hogy fussnk osszr mert reg találkoztunk esreg adott puszit. s mondtam hogy tényleg reg volt. s kerdezte hogy csokot is kernek. mondtam hogy nem. arra meg azt irta hogy o adna ha en engednem. s irtam hogy nem mert rokonnal nem szabad. erre fel azt irta hogy de ugysem tudna meg senki. arra megint mondtam hogy nem. s azt kerdezte hogy: nah de miert? van pasim?.

mit csinaljak hogy szalljon le errol a temarol?



2016. jan. 23. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked, nyugodtan randizz vele.

Eddig, amíg kicsi voltál, nem mozgattad meg a fantáziáját, de az utóbbi időben valószínűleg sokat nőiesedtél, és tetszel neki.

Ha nem tetszik neked a srác, és nem akarsz vele randizni, akkor meg valami olyan szöveggel kellene leépíteni (hogy a büszkeségébe se tiporj bele), hogy bár jóképű srác vagy, de nem vagy az esetem, nem akarok randizni veled és kész...

2016. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha másodunokatestvérnél távolabbi a rokonsági fok, akkor semmi akadálya a dolognak. Sem törvényeg, sem biológiailag, sem erkölcsileg.
2016. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már annyiszor leírtad, hogy "nem", és ebből sem ért, akkor egyszerűen ne válaszolj neki többet.

Esetleg annyit még érdemes leírnod, mielőtt elhallgatsz számára, hogy "nem szeretném folytatni ezt a beszélgetést, ezért nem fogok válaszolni, ha továbbra is ezt a témát erőlteted."

És ha tovább erőlteti (és szinte tuti fogja!), akkor is betartod, amit ígértél neki erre az esetre, és megállod.


Nekem volt néhány ilyen netes zaklatóm, és tőlük így szabadultam meg. Bár mondjuk velük nem volt arról szó, hogy akárhol összefuthatok, sosem találkoztam velük személyesen, szóval könnyebben le tudtam zárni ezeket.


De most komolyan, ha valaki idegesít, nem kell neki folyton visszareagálni.


Persze ha csak a távoli rokonság miatt küldted volna el, akkor az szerintem sem lenne akadály, elég távoli rokonok vagytok, szóval ha bejön, akkor válaszolgass neki tovább. De ha nem, akkor nem érdemes.

2016. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!