Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erőltetné rám a gyerekté...

Miért erőltetné rám a gyerektémát amikor félek a felelősségtől?

Figyelt kérdés
Munkàmban, az életben bàrhol. Nem szeretek semmiért felelősséget vàllalni, pl. munkahelyeket otthagyok. Miért erőlteti ezt a gyerektémát amikor jól megvagyunk? 30/N
2016. jan. 25. 18:28
1 2 3
 21/24 Költőnő? ***** válasza:
jesszusom...
2016. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Gömbicica, neked ez az anyakönyvezett neved? Mert egy nick semmit sem ér.

Azt meg kétlem, hogy bárkinek is segítettél valaha.


A gond azzal, hogy kiírsz egy nevet ott van, hogy neked bár csábító ez a semmi kis népszerűség, de meg is lehet jegyezni, hogy miket mondtál korábban. Nálam elolvassák, amit írok, és azután ítélkeznek, hogy hülyeséget mondok-e vagy van valami haszna. Nálad látom a nevet, és már tudom, hogy mi lesz.

2016. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Találjon barátnőt? Nő vagyok, te iq harcos. Ennyi ésszel szabadon, és még te ítélkezel. Öntelt vagy de mire? A mondataidból egyből lejön, hogy ****hülye vagy.
2016. jan. 27. 16:17
 24/24 anonim ***** válasza:

A kérdező nem véletlen amúgy,hogy kitart egy ilyen férfi mellett.


Általában,akik szeretnének gyereket,jobban kötődnek a másikhoz is(Persze nem törvényszerű).

De pl sok nő azzal biztosítja be a helyzetét,hogy "szülök egy gyereket és akkor tuti nem hagy magamra a gyerekkel".


Az olyan férfiak,akik nem akarnak gyereket,nem szeretik annyira a kötöttségeket,és ez a párkapcsolatban is megnyilvánulhat.

Persze sokan,akik nem akarnak gyereket,még vágynak ez rendes társra.


De az igazság az,hogy én is "parázok" ezen.

Én sem szeretnék soha gyereket,így a kapcsolatban csak én és ő vagyok.(Amúgy baromi önző ez a gondolkodás is,hogy a gyereket biztosítékként kezelni,de sajnos sokszor így van).


Rossz lehet a kérdezőnek,mert valszeg a párja olyan,akivel letudna élni egy életet,ebben az egy kivételben.


De még mindig jobb ebben az örök bizonytalanságban élni,minthogy azért vállaljon valaki gyereket,hogy ne hagyják el,főleg ha nem is akar gyereket.

Na meg ugye a gyerek sem 100%garancia arra,hogy nem hagyják el idővel.

2016. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!