Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha a párotok magyar származású lenne, de iszlám vallású és egyre inkább erőltetné, hogy az utcán hordjatok csadort?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 13:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem lenne a párom. Számomra az ilyen mértékű elnyomás elfogadhatatlan.
2015. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom elméleti kérdés. Nekem még a katolikus vallás is sok tekintetben szigorúnak tűnik, ehhez képest a csador...

Nem hiszem, hogy sok közös jövőnk lenne.

2015. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%

Olyan nincs, hogy magyar de iszlám vallású :D


Nem vagyok lány, de ha lány lennék, nem is lennék muszlimmal együtt...

2015. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

De jó lenne! Mennyi gond oldódna meg hirtelen. Nincs reggel tükör előtt állás, hiszti, cirkusz, mit vegyek fel, kikészítettem a nyárit, de lehűlt az idő, elszakadt a harisnyám, hogy áll a hajam... Csador fel, irány a munkahely!


Komolyra fordítva, nem hiszem, hogy bármilyen szélsőséges eszme, vallás követőjével együtt tudnék élni.

2015. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Elköszönnék, ahogy ez kiderül, hogy iszlámhívő. Mert ha ez kiderül, akkor nem is kell sok figyelem, hogy arra is rájöjj, hogy már be van szervezve,terrorista, és mint alvó sejt van itt a fazon Magyarországon. Bevetésre készen.
2015. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Körberöhögném abban a pillanatban, hogy ezt felhozza. Egyébként pedig nem lennék együtt semmilyen szélsőséges vallású emberrel.
2015. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem lennék együtt olyannal, aki el akar nyomni.
2015. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem lennék együtt olyannal, aki ilyen szinten korlátozna. Főleg így, hogy katolikus vagyok, amúgy sem vennék fel csadort.
2015. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen közölném vele, hogy vagy tiszteletben tartja az én vallásomat (ahogy én is az övét), vagy a továbbiakban nincs miről beszélgetnünk.
2015. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Elkerulnem, mint a pestist!!
2015. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!