Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek/feleségek/élettársak!...

Férjek/feleségek/élettársak! Jártatok már úgy, hogy álmaitokban sem gondoltátok volna, de megtörtént a legrosszabb? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Konkrétan a megcsalás. Hogy eszetekbe sem jutott volna, hogy a házastársatok félrelép, akár folyamatos viszonyt fenntartva, akár egyszeri alkalomról legyen szó. Hogy minden működött, nem voltak gondok a házasságban, esetleg a szokásos viták, ami mindenki másnál, de a szexuális élet rendben volt stb. És mégis megtörtént, pedig eszetekbe sem jutott volna, hogy képes ilyenre a párotok?

Hogy derült ki aztán, és mi lett azután? Tapasztalatok érdekelnének!


2016. jan. 28. 11:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, őszintén irigyellek, ha szerinted egy kapcsolatban ez a létezhető legrosszabb...

Egyébként tizensok év alatt megesett már pro is, meg kontra is, és semmi nem lett, volt három-négy rosszabb nap, aztán megbeszéltük egymással a dolgot, és kész.

Tudod, a megcsalást - pláne ha csak alkalmi szex - egyszer kell tudomásul venni, és eldönteni, mit akar az ember, nem okoz hosszú távon kárt az ember életében... szemben pl. a másik általi egyoldalú kötelezettségvállalásokkal, legyen az egy önfejűen felvett hitel, egy becsődölt vállalkozás, vagy egy 3 hónap után bejelentett terhesség pl. Na, ezeken évtizedekig szívás van, minden nap, ha akarja az ember, ha nem, max akkor menekülhet tőlük, ha felköti magát... Ilyen dolgok azok, amiért én azonnal véget vetnék egy tartós kapcsolatnak, nem azért, mert a másiknak volt pár kellemes órája mással is - amivel nekem nincs semmi teendőm már másnap se...

2016. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
13 Én ugyan teljesen egyet értek veled és örülök, hogy valaki ezt le is merte írni, de az emberek nagy többségének a megcsalás az teljes világvége, ezt nekünk is el kell fogadnunk, bár nyilván más mentalitású emberek vagyunk, mint a nagy átlag.
2016. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%

12:38


Tudod mikor fog megcsalni a férjed, amikor te már elfelejtetted,hogy megcsaltad.:):)

2016. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk megtörtént,azzal a csavarral,hogy mint másfél év után kiderült,Én kerültem később a képbe! Nagyon nagyon nagyon kialadtam,mindent megkapott,mindig arról áradozott,hogy milyen tökéletes velem minden,meg hogy sose szeretett így még senkit. Az elején voltak jelek,hogy esetleg van más is,de aztán szóvá tettem,erre nem ám,hogy velem vagy vele szakított volna,nem,taktikát változtatott. Egy évig nem is sejtettem semmit,csak mindig le volt kódolva,aztán egyik este sikerült felnyitnom...na ott minden volt, felhívtam a nőt,ő se akarta elhinni,amit hall. Megmondom őszintén,volt minden, ütöttem,pofoztam,vízzel nyakon öntöttem,teljesen magamon kívül voltam. Azt mondta,azért nem szakított,mert sajnálta,de mindig is én voltam az igazi. Abban maradtunk,hogy megbocsájtok,de elfelejteni tuti nem tudom. Ez fél éve volt,az első pár hónap nagyon nehéz volt,ugyanolyan sose lesz talán. Most jutottam el odáig,hogy kezdek!!! újra bízni benne. De talán sose fogok 100%osan.
2016. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

Sokáig csaltam a férjem, nem tudott róla, de ha egy kicsit is foglalkozott volna velem észre vehette volna a jeleket... Nem figyelet rám, elhanyagolt, és lassan elhidegültünk egymástól. Hiába próbáltam közeledni, közös programokat szervezni, süket fülekre találtam.

Találkoztam egy férfival, akivel aztán több mint egy évig viszonyom volt. A férjem álmában sem gondolta volna. Nem vagyok rá büszke, de én próbáltam megmenteni a házassagot de a férjemnek minden jó volt úgy ahogy volt.Aki ezért elítélt azt sajnálom.


1 év 4 hónap viszony után mindent bevallottam a férjemnek és közöltem, hogy el akarok válni. Miután elváltunk, hozzámentem az egykori szeretőmhöz.

Azóta is együtt vagyunk, egyetlen egy botlásom volt, de többször nem lesz.

Ennyi lenne a történetem dióhéjban.

2016. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezért már 3,5 napja szakítottam, rémnehezen bírom :/


Engem felőről a gondolat is, folyamatosan a fejembe lejátszódik, elképzelem és hánynom kell.

3,5 év után. Nagyon gyatra kapcsolatunk volt, de sosem hagytuk egymást elmenni, kapaszkodtunk egymásba. Minden szakító okra gondoltam volna, de erre rémálmomban sem.Konkret megcsalás még nem történt, de minden elokeszulet már igen... Nagyon fáj, hogy így elárult.

2016. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van olyan hogy valaki álmában sem gondol megcsalásra, van amikor még maga a csaló sem hiszi, hogy ő ilyet valamikor is megtenne...aztán mégis megtörténik.

A pasim nős ember, mi több mint két éve vagyunk együtt, felesége még nem sejt semmit. Illetve nem tudom, néha gyanakszik talán, vannak fura kérdései a férje felé. Közel 20 éve házasok, soha nem gondolta volna hogy megcsalja a feleségét, sőt, volt a baráti körben olyan aki megtette, azt mélyen elítélte.

Tehát igen, van hogy megtörténik az elképzelhetetlen.

2016. jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"mi több mint két éve vagyunk együtt, felesége még nem sejt semmit. Illetve nem tudom, néha gyanakszik talán, vannak fura kérdései a férje felé."


Ne áltasd magad, kislány, a feleség valszeg pontosan tudja, mi zajlik.

2016. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Amúgy valóban, ez korántsem a legrosszabb. Súlyos betegség vagy halál, nekem ezek ugrottak be a "legrosszabb bekövetkezéséről". És inkább nézném végig, ahogy a szerelmem valaki mást ölel, mint hogy ilyesmi történjen vele.
2016. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
mást ölel... lol
2016. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!