Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek/feleségek/élettársak!...

Férjek/feleségek/élettársak! Jártatok már úgy, hogy álmaitokban sem gondoltátok volna, de megtörtént a legrosszabb? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Konkrétan a megcsalás. Hogy eszetekbe sem jutott volna, hogy a házastársatok félrelép, akár folyamatos viszonyt fenntartva, akár egyszeri alkalomról legyen szó. Hogy minden működött, nem voltak gondok a házasságban, esetleg a szokásos viták, ami mindenki másnál, de a szexuális élet rendben volt stb. És mégis megtörtént, pedig eszetekbe sem jutott volna, hogy képes ilyenre a párotok?

Hogy derült ki aztán, és mi lett azután? Tapasztalatok érdekelnének!


2016. jan. 28. 11:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22, cs.d meg, akkor "mást dug", most boldogabb lettél kicsit? Örülök. :D
2016. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kislány, mucikám! (20-nak szól)Elmúltam 40. És pontosan tudom, hogy a felesége nem tud semmit. Ha tudná, már rég sírógörcsöt kapott volna, nem az a típus aki csendben szenvedni tud.

19-es voltam

2016. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Elmúltam 40. És pontosan tudom, hogy a felesége nem tud semmit"


Általában így van. Dolgoztam annó masszőrhölgyként. A vendégek 70%-a párkapcsolatban élt, ami kívülről tökéletesnek látszott a legtöbb esetben. A férfihoz tartozó hölgyek nagy része még a feltételezést is ki kérte volna magának, hogy a párjuknak külön útjai vannak. Az már csak hab a tortán, hogy eme kiváló férfiak jelentős része a saját nemüknek is hódolt, amiről nyilván senki nem tudott. Főleg nem az érintett hölgy. Ez úgy derült ki, hogy volt, aki elmondta nekem, mert kvázi pszichológusként is működtem, másrészt a nick nevünk alapján vált egyértelmű a dolog, amivel kommunikáltak.

2016. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A masszőrök nevében kérném, hogy a ribik legyenek szívesek másik foglalkozásnevet einstandolni. Köszönjük.
2016. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ez csak szex. Általában a harmadik fél a hibás, nem nyeli le, nem análozik, prűd, meghízott, nem hord szexi fehérneműt, nincs kreativitás. Engem nem zavarna ha megcsalnának ahol csak szex van. Kapcsolat már zavarna. Pár szabály van nálunk: nincs csók, telefonszám csere, teljes név és 2x ugyanazzal sosem.


25N

2016. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"nincs csók, telefonszám csere, teljes név és 2x ugyanazzal sosem"


Milyen praktikus, így igazán nehéz kideríteni,kitől is van az a helyes kis nemibetegség. :) Meg visszajelezni se lehet.

2016. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!