Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az, hogy a saját...

Milyen dolog az, hogy a saját tesóm nem hív meg a lánybúcsújára és nem szól ha segítség kell?

Figyelt kérdés
Helyette a barátnőit hívta meg, de elvárja hogy ott legyek és pénzt adjak. Én viszont úgy döntöttem, hogy mondhat bárki bármit én, ugyan el nem fogok menni az esküvőjére!!!
2010. márc. 28. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
kedves uccsó ezzel arra célzol hogy a kérdezőben van a baj és azért nem kért tőle segítséget?szerintem is bu nkó a testvére hogy a saját családját nem hívja meg de a pénzt meg elvárja.az én szüleim is ilyenek.mikor a párommal össze költöztem még iskolába jártam nem volt keresetem.az ő családjával éltem együtt.mondtam a szüleimnek hogy azt a pénzt amit kapnak utánam azt adják oda ha kell vmi akkor megtudjam venni.semmit nem kaptam mert az nem jár nekem.viszont amikor elmentem dolgozni egyből felkerestek "hogy de jó hogy dolgozol mennyi pénzt adsz nekünk?"hát megköszöntem hogy gondoltak rám és felidéztem ők anno mit tettek velem.szóval annyit akartam mondani akkor sz@rd le nagy ívben.
2010. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Mivel nem ismerlek titeket személyesen, nem tudom, milyen emberek vagytok és nem tudom, milyen a kapcsolatotok, csak annyit mondok, hogy ne csinálj bolhából elefántot.

Egyébként az én lánybúcsúmon (ha lesz egyáltalán) se lesz ott a tesóm, de ő azért nem lesz ott, mert fiú. :-)

2010. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Akkor a pasid menjen el, ha akar.

Ha téged nem hívott meg, ne menj, hiszen ő sem akarja, hogy ott legyél, ez kiderül a leánybúcsús dologbó is egyértelműen. Szóval csak magadat égetnéd, ha elmennél...

2010. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Na most ezzel a döntéssel pont azt teszed, amit ő. A harag nem jó tanácsadó...
2010. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!