Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel anyukám...

Hogyan dolgozzam fel anyukám halálát?

Figyelt kérdés

7 éves voltam amikor rákos lett anyukám és pillanatok alatt elveszítettük sajnos most 21 éves vagyok(lány)

Én már csak a rosszra emlékszem a kórházra ahogy látom kopaszon sírni ahogy fogja a kezem utolsó nap és azt mondta ne féljek minden rendben lesz semmi más nem rémlik sajnos még a hangja se jut eszembe és olyan bűntudatom van emiatt kis koromban elég könnyen viseltem nem fogtam fel igazán aztán ahogy teltek az évek senki se hozta és hozza szóba a mai napig senki nem beszélget velem róla senki nem mesél történeteket csak annyit szoktak mondani hogy nagyon hasonlíttok rá

ahogy idősödöm egyre jobban érzem hogy hiányzik az életemből milyen jó lenne ha itt lenne mennyi minden máshogy történt volna és egyre erősebb ez az érzés és nagyon szükségem lenne egy anyukára akire számíthatok akivel megbeszélhetem a problémáimat bátyámmal és apámmal nőttem fel aki alkoholista lett rájuk se számíthatok igazán

egyszerűen annyira egyedül érzem magam

nem tudom mit tegyek

valaki aki hasonló helyzetbe van tudna segítteni ?


2016. febr. 2. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a névválasztás! Erre jó a GYIK, ha nem tudod kivel megbeszélni fájó magánügyedet, sok idegen ember pár kedves, bátorító szóval tud erősíteni. Gratulálok a babához!
2016. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia, 8. válaszoló vagyok.

Gratulálok a kisbabához! A Frontint nem szeded, ugye?

Nézd, az teljesen normális, hogy anyukád hiányzik. Néha én is nagyon megsíratom, még mindig. Főleg, mióta babát várok. Nekem párom ebben mellettem áll. Fontos lenne, hogy találj valakit, akivel tudsz erről beszélni. Barát /barátnő vagy akár a párod. Ülj le, és beszéld meg vele. Hagyd magad meglepni, hátha mégis melléd áll. Mi, lelkileg sérült lányok, kicsit nehezebben nyitunk az emberek felé, igyekszünk visszahúzódóbbak, zárkózottabbak lenni. Fontos, hogy legyen valaki, akivel mindent meg tudsz beszélni.

2016. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen megpróbálok vele erről beszélni csak nem tudom így megnyílok a gép előtt de szemtől szembe ez nekem már nehezebben megy és egyből el kap a sírás

nem természetesen nem szedek semmiféle gyógyszert annál erősebb vagyok szerintem az a gyenge emberek tic-tacja

köszönöm a gratulációkat ez a legnagyobb boldogság az életemben alig várom hogy láthassam foghassam a picit bár előttem nincs anya példa de bízok az ösztöneimben és remélem jobb anyukát nem is kívánhat majd nálam a picúr

2016. febr. 3. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!