Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Van megoldás? (Bővebben lent).

Figyelt kérdés

A kálváriám tavaly indult, amikor édesanyámat rövid idő alatt elvitte a rák. Édesapámmal maradtam, akivel soha nem volt felhőtlen a viszonyom, és amikor egyik nap szóltam neki valamiért, kis híján rám támadt, és közölte, ha nem csinálom, amit mond, szétveri a lakást. Egy óra alatt összepakoltam, és elmenekültem a testvéremhez. Két hónap után mennem kellett, nagyon rossz üzletet csináltam, és buktam a kauciót. Szerencsére találtam egy jobb helyet, de kölcsön kellett kérnem a testvéremtől, sajnos egyre többször, mert az egyetem mellett nem tudtam teljes állást találni. Azóta sikeresen lediplomáztam, állásinterjúkra járok, és spórolok a kaján. Azonban még mindig kiszolgáltatott helyzetben vagyok anyagilag a testvéremnek, aki ezzel vissza is él, legalábbis az utóbbi időben. Ez lelkileg nagyon megvisel, mert nem arról van szó, hogy nem szeretnék dolgozni, hanem egyelőre nincs hol, de reménykedem.


Egyre kevesebbet eszem, aludni is alig tudok, és gyakran szorít a mellkasom. Már abban sincs örömöm, amiben eddig volt (nyelvtanulás, olvasás, zenehallgatás stb.) Azt érzem, ha valamit őszintén elmondok a testvéremnek, és nem tetszik neki, többet nem segít, és akkor mehetek az utcára... Valaki tudna néhány tippet adni, hogy mivel szerezhetnék plusz pénzt, amíg semmi biztos nincs? Minden segítség jól jön!



2016. febr. 11. 16:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mar en is neztem Ausztriaban munkat, de kb. mindenhol nemet nyelvtudast kernek, ami nekem nincs.


Amugy meg nem eloskodok a testveremen, o ajanlotta fel, h segit.

2016. febr. 12. 08:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki igazán szar helyzetben van, az bizony elmegy még akár utcát is söpörni, akár van diplomája, akár nincs. Majd ha igazán éhes leszel, vagy ha nem lesz majd hol aludnod, rá fogsz kényszerülni a mekis melóra is, ne félj.
2019. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!