Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kihez forduljak?

Mit tegyek? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
14 éves làny vagyok,a szüleim rég elvàltak és édesanyàm 2013-ban elhunyt ..edesapámmal élek es a nagymamàmmal plusz 2 kisebb tesómmal...és edasányám felől csak a nagymamám van(akihez költözni szeretnék) nos itthon kész lelki terrorban élek (persze mindenki ugy gondolja: ahhj már megint egy lázadó tinédzser stb) de ez nm igy van ....szoval nem tudom h kihez lehetne fordulni(jogi vagy hasonló úton) ?remélem valakitud valamit mondani erről ?
2016. febr. 14. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Iskolában a gyermekvédelmis tanàrhoz fordulhatsz.


Vagy a gyámügyet keresd meg!

2016. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Gyámhivatal.
2016. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az iskolában az iskolapszichológus és a gyermekvédelmis tid neked segitenu.

Vagy a lakóhelyeden a családsegítő szolgálat vagy a védőnő.

2016. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mit értesz terror alatt?
2016. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Ne a gyámhivatalhoz(nekem már van ebben sajnos tapasztalatom),mert ők a hivatalos elhelyezési ügyekkel,nem pedig ilyenekkel foglalkoznak.


A Családsegítő Szolgálathoz kell elmenned,ők pont ezért vannak,tulajdonképpen ők az ingyenes pszichiáteri segítség ezekben az ügyekben,behívnak,a többieket is behívják,havonta kimennek megnézni javult a dolog stb.

2016. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!